Sürekli aynı oyunu oynamak istiyorum

Enis Kirazoğlu sen misin? Şaka bir yana bence hiçbir sorun yok Witcher 3 çok zengin bir oyun. Ben de zamanında God of War 3'ü dört beş sefer bitirmiştim. Canınız ne istiyorsa onu oynayın.

Sorun yoktur, sadece bir seriyi çok seviyorsunuz. Portal 2'yi sayısını hatırlamadığım kadar çok bitirmiştim ve hala ara ara yeniden başlayıp bitiriyorum.
Gerçekten bağladı mı bırakmıyor bazı oyunlar.

Seviyorsan normal, çok sevdiğim bir oyun olursa ben suyunu sıkana kadar oynarım yani.
RDR 2'yi üst üste 4 kez bitirmiştim şu an yüzüne bakasım gelmiyor. :D
Maşallah hocam :D

Normal, ben de böyleyim. LiS, Road 96, Half Life gibi oyunları da böyle tekrardan bitirmek isterim mesela.
Bazı oyunlara kanımızmış gibi bağlanıyoruz.

Witcher 3'ü iki kez bitirdin ve sadece 100 saat mi sürdü? Direkt ana görevleri yapıp ara konuşmaları geçtin mi naptın?
DLC ler yok bende hocam.

Enis Kirazoğlu sen misin? Şaka bir yana bence hiçbir sorun yok Witcher 3 çok zengin bir oyun. Ben de zamanında God of War 3'ü dört beş sefer bitirmiştim. Canınız ne istiyorsa onu oynayın.
Olabilirim :D

Hayatındaki en büyük hatayı yaparsın kardeşim. O oyunun indirimdeyken hemen DLC'lerini al. DLC'ler çok farklı 2 oyun gibi çünkü.

Hocam 200 TL bütçem var. Dark Souls II almayı düşünüyordum ama W3'ün DLC'leri +35 saat miş. Çok kararsızım.

Yeni konular

Geri
Yukarı