Sürekli farklı mavi ekran hataları geliyor

Mehmetdndr

Hectopat
Sürekli farklı hata kodlu mavi ekran geliyor karşıma bilgisayar acılmıyor aldığım hatalar sunlardır:
DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL
Ciritical process died.
Fotoğraf ekleyemedim.

Bazen de bilgisayarınız düzgün başlatılmadı ekranı geliyor yeniden başlat ve gelişmiş seçenekler yazan iki şık var.
Yardımcı olursanız sevinirim

Ekleyebildim

Dosya Ekleri

• 20230901_205818.jpg
    20230901_205818.jpg
    187,6 KB · Görüntüleme: 28
  • 20230901_205744.jpg
    20230901_205744.jpg
    232,2 KB · Görüntüleme: 28
O seçenekte sistem dosyaları silinmiyor. Sorunun kaynağı sistem dosyaları. Saçmalamayı kes lütfen ya. Ne bu laubalilik. Biliyormuş gibi konuşuyorsun bir de. Saçma sapan makalelerden copy paste yaptığın cevaplar bana sökmez.

Sistem dosyaları siliniyor gibi bir cümle yazdığım cevabın neresinde kullanmışım? Zaten sistem dosyalarını silmiyor yeni bir Windows kuruyor bilgisayara kurulumdan sonra yüklenmiş olan dosyaları siliyor ben sistem dosyalarını siliyor gibi bir şey demedim.

Sistem dosyaları siliniyor gibi bir cümle yazdığım cevabın neresinde kullanmışım? Zaten sistem dosyalarını silmiyor yeni bir Windows kuruyor bilgisayara kurulumdan sonra yüklenmiş olan dosyaları siliyor ben sistem dosyalarını siliyor gibi bir şey demedim.

Silmiyorsa nasıl çözeceksin hatayı? Sorun zaten sistem dosyalarında. Ben daha verecek yanıt bulamıyorum.

Bağı var mı tam bilemiyorum ama şarj cihazı bağlı iken durmadan yeniden başlatılıyor şarjda değilken secenekli sayfalar gelebiliyor

Hocam otomatik onarım ekranında gelişmiş seçeneklere girip sıfırlama menüsünden dosyaları sakla yapıp sıfırlamayı deneyin.

Sürekli farklı hata kodlu mavi ekran geliyor karşıma bilgisayar acılmıyor aldığım hatalar sunlardır:
DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL
Ciritical process died.
Fotoğraf ekleyemedim.

Bazen de bilgisayarınız düzgün başlatılmadı ekranı geliyor yeniden başlat ve gelişmiş seçenekler yazan iki şık var.
Yardımcı olursanız sevinirim

Ekleyebildim

Olmazsa diskinizi USB dönüştürücüyle başka bir bilgisayarda açıp verilerinizi almayı deneyin.

Geri
Yukarı