Sürekli internet kesiliyor

Erdi Yaş

Kilopat
Daha fazla  
Selam herkese, sizlere bir sorum olacak şu anda oturduğumuz ev Sabiha Gökçen havaalanına çok yakın ve uçaklar inerken neredeyse tam evimizin üstünden geçiyor uçak gelmeden internet komple kesiliyor uçak gidiyor yaklaşık olarak 2 dka internet gidiyor be bu 10 dkada bir bazen 5 dakikada bir sürekli kesiliyor. 1-2 dka gidiyor 2 yıldır Türk Telekom kullanıyorum şu anda TurkNet'e geçtim sorun devam ediyor bu sıkıntıyı nasıl çözerim bir bilgisi olan var mı? Bunları önleyecek herhangi bir modem flan var mı yetkilisi servise sordum olumlu sonuçlar alamadım hala aynı sıkıntıyı yaşamaktayım. Var mı yardımcı olabilecek iyi günler herkese.

Selam herkese, sizlere bir sorum olacak şu anda oturduğumuz ev Sabiha Gökçen havaalanına çok yakın ve uçaklar inerken neredeyse tam evimizin üstünden geçiyor uçak gelmeden internet komple kesiliyor uçak gidiyor yaklaşık olarak 2 dka internet gidiyor be bu 10 dkada bir bazen 5 dakikada bir sürekli kesiliyor. 1-2 dka gidiyor 2 yıldır Türk Telekom kullanıyorum şu anda TurkNet'e geçtim sorun devam ediyor bu sıkıntıyı nasıl çözerim bir bilgisi olan var mı? Bunları önleyecek herhangi bir modem flan var mı yetkilisi servise sordum olumlu sonuçlar alamadım hala aynı sıkıntıyı yaşamaktayım. Var mı yardımcı olabilecek iyi günler herkese.

Wi-Fi kopuyorsa frekanslarla ilgilidir

Yo kabloluk bi sıkıntı yok uçak geçmiyoken internette sıkıntı yok sadece uçak geçerken 1-2 dka gidiyor ve Buda 10 dkada bi sürekli olunca inanılmaz can sıkıyor hani bunu engelleyecek bi modem falan varmıdır acaba onu merak ettim

Yo wi-fi değildir sanırım PC’ye kablolu bağlantı var aynı sorunu onda da yaşıyorum

Yo kabloluk bir sıkıntı yok uçak geçmıyorken internette sıkıntı yok sadece uçak geçerken 1-2 dka gidiyor ve Bu da 10 dkada bir sürekli olunca inanılmaz can sıkıyor hani bunu engelleyecek bir modem falan var mıdır acaba onu merak ettim

Yo Wi-Fi değildir sanırım PC'ye kablolu bağlantı var aynı sorunu onda da yaşıyorum

Modem marka model ve hat istatistiklerini atar mısın?

Çözüm nedir peki? Taşınmak 😀

Modemin markasını söyler misin ayrıca

1683749891447.png

Bu üç ayarı aktif yap özellikle en üsttekini

Hat gürültüsünü engelleyen bir teknoloji

Geri
Yukarı