Sürekli Öldürmek

Lucid Rüya görme olasılığınız var. Çok nadir ve oldukça etkili bir rüya yöntemidir. Çoğunlukla istemsizce gözükür ve sanki gerçek hayatmış gibi çok berrak ve net görürsünüz. Bazen kendinizi o kadar kaptırırsınız ki, gerçek hayatta bile devam etmek istersiniz. Bazenleri acı, ağrı bile hissedersiniz.
Rüyalarım çok net ama çoğunlukla ben kontrol etmiyorum ama belirli şeylere ben karar veriyorum nereye gömeceğim gibi.

Rüyaların başlama zamanıyla ilacı almam yakın tarihler.
Psikiyatriste gidin, durumu anlatın ve özellikle alıntıladığım cümlenin altını çizin.
Kendinizi de sakın kontrolünüz dışında gördüğünüz rüyalar için suçlamayın.
Geçmiş olsun diyeyim şimdiden, keza bu probleminizden rahatça kurtulabileceğinize inancım tam.

Bilim kurgu harici dizi film çok izlemem.

Sorun ailem yada arkadaşlarım değil zaten rüyada onları öldürmüyorum. Bilmediğim insanları öldürüyorum daha önce hiç görmediğim. Genellikle ailem ve arkadaşlarım yardım ediyor.
Etrafınızda olan belli başlı hoşnutsuzluklar ve tehditler buna sebep olmuş olabilir.

Psikiyatriste gidin, durumu anlatın ve özellikle alıntıladığım cümlenin altını çizin.
Kendinizi de sakın kontrolünüz dışında gördüğünüz rüyalar için suçlamayın.
Geçmiş olsun diyeyim şimdiden, keza bu probleminizden rahatça kurtulabileceğinize inancım tam.
Teşekkür ederim yorumunuz için içim biraz rahatladı. Devlet hastanesinde gitmek istemiyorum iyi bir psikolog bulunca gideceğim.

Teşekkür ederim yorumunuz için içim biraz rahatladı. Devlet hastanesinde gitmek istemiyorum iyi bir psikolog bulunca gideceğim.
Psikolog ile psikiyatrist arasındaki farkı unutmamakta fayda var. Kullandığınız ilaçlardan kaynaklanabiliyor olması şüphesi olduğu için psikoloğa değil psikiyatriste gitmeniz gerekiyor. Devlet hastanelerinde de çok iyi doktorlarımız var, bu şekilde bir çekinceniz olmasına gerçekten gerek yok ama tabii ki sizin tercihiniz. Tekrardan geçmiş olsun.

Geri
Yukarı