Sürekli uyku felci ve aynı kabus

2-3 gün önce yorganı kafama kadar örtmüşüm bir uyandım haraket edemiyorum kulağım çınlıyor yorganın altıda felaket sıcaktı soluduğum havada temiz değildi mahvoldum uyku felci sağolsun

2-3 gün yorganı kafama kadar örtmüşüm bir uyandım hareket edemiyorum kulağım çınlıyor yorganın altıda felaket sıcaktı soluduğum havada temiz değildi mahvoldum uyku felci sağ olsun

Üzüldüm hocam, bu arada kendi dediğim dışında çalışan taktik yok demiyorum, herkes gibi öneri yapıyorum. Bende işe yaradığı için önerdim

Nasıl bir döngünün içine girdiysem sürekli aynı kabus. Odadan çıkıp aynı odaya girmekten bir hal oluyorum zaten sesimi soluğumuda çıkartamıyorum rüyamda. Ne günah işledim kimin hakkına girdim bilmiyorum. Yatağa girip uyumaktan korkar hale geldim. Gördüğüm kabus aşırı rahatsız ediyor.

Lise yıllarımda çok olurdu, ilk olduğu dönemler kabusla birlikte olduğu için çok korkar, uyuyamazdım. Karabasan deyip kendini korkuttukça iyice korkarsın, umursama, en fazla 1-2 tane daha olur sonra alışırısn. Bilimsel olarak vücut RAM uykusundayken aniden bilinç açılması, sadece gözler ve beyin uyanırken geri kalan tüm vücudun felçli olması. Sırtüstü uyumak, aşırı yedikten sonra uyumak, aşırı yorgunluk, mutsuzluk vs birçok etkeni var. Genelde belirli bir dönem görülüp sonra yok oluyor veya çok azalıyor.

Bu sıkıntıları yaşamadan önce de uykuya dalma esnasında sürekli yataktan sıçrama sorunum vardı. Sanki beynime elektroşok vermişler gibi hissediyordum, 3 sene içerisinde belli dönem artıp belli dönem daha az yaşıyordum

Bu sıkıntıları yaşamadan önce de uykuya dalma esnasında sürekli yataktan sıçrama sorunum vardı. Sanki beynime elektroşok vermişler gibi hissediyordum, 3 sene içerisinde belli dönem artıp belli dönem daha az yaşıyordum

Hocam duyduğumu söyleyeyim belki saçma gelebilir, galiba beyin sizin ölüp ölmediğinizi denemek için ani sinyaller yolluyormuş ben çok derin uykuya dalarken yaşıyorum, hareketsizken

Yeni konular

Geri
Yukarı