CS:GO Overwatch ban

1.5 sene önce oyundaki hile yoğunluğundan bırakmıştım. Bir kaç hafta önce tekrar bir göz atmak istedim. Eskiden kullandığım Nvidia'nın orjinal filtre renk modu vardı fakat CSGO Geforce'yi engellemiş. Çeşitli yollardan Geforce'nin orjinal programı üzerinden renk filtresini etkinleştirmeyi başardım ve rekabetçi oynamaya başladım. Sadece bir maç girdim, ne karşımdakiler ne de bizim takım hileydi ve maçı kazandık. Bir maç attıktan sonra daha fazla maça girmedim akabinde yaklaşık bir hafta sonra hesabıma bir bildirim geldi ve " VAC yasağı ". Tamamen haklılar, geforce filtre modu şu an için illegal gözüküyor. Fakat beni bu kadar önemsiz bir sebepten yasaklayacaklarına oyundaki milyon tane hileciyi yasaklamaya çaba gösterseler bunların hiç birisi yaşanmayacak.
Nvidia'nın filtreleri engellenmedi yeni aldığım laptopta kullanabiliyorum ama masaüstünde kullanamıyorum var bir sorun ama valve nin engeli bu şekilde olamaz.

Overwatch banı diye birşey yok.Tamamen uydurma.Ban olayı şöyle gelişiyor.
Herkes sizi oyunda raporluyor.Overwatch'a düşüyorsunuz.Overwatch'a düştükten sonra sizi izleyen diğer oyuncular, eğer hile olduğunuzu düşünüyorlarsa aimhack, wallhack, diye sizi valve'a bildiriyorlar.Diyelim 500 oyuncu izledi hepsi de hile olduğunuza karar verdi.Valve oyun dosyalarını ve diğer 3.parti yazılımlarınızı inceler öyle ban atar.Yani millet sizi raporladı diye ban yemessiniz ben 3 kez overwatch a düştüm ban yemedim.Yine de siz hile yapmıssınız demiyorum .Bilgisayarınızda bulunan cs goyla alakası olmayan bir yazılım program bile hile yemenize sebep olabilir ama overwatch' dan ban yemessiniz.
Ben neden gayet normal bir şekilde kullanabiliyorum?
-allow_third_party_software
Başlatma seçeneklerine bu kodu yazarsan filtre kullanabilirsin
Filtre modu engellendi. Geforce uygulaması ile normal yollardan filtreyi etkinleştiremiyorsun, yasak.

Son düzenleme:
Overwatch banı diye birşey yok.Tamamen uydurma.Ban olayı şöyle gelişiyor.
Herkes sizi oyunda raporluyor.Overwatch'a düşüyorsunuz.Overwatch'a düştükten sonra sizi izleyen diğer oyuncular, eğer hile olduğunuzu düşünüyorlarsa aimhack, wallhack, diye sizi valve'a bildiriyorlar.Diyelim 500 oyuncu izledi hepsi de hile olduğunuza karar verdi.Valve oyun dosyalarını ve diğer 3.parti yazılımlarınızı inceler öyle ban atar.Yani millet sizi raporladı diye ban yemessiniz ben 3 kez overwatch a düştüm ban yemedim.Yine de siz hile yapmıssınız demiyorum .Bilgisayarınızda bulunan cs goyla alakası olmayan bir yazılım program bile hile yemenize sebep olabilir ama overwatch' dan ban yemessiniz.

Başlatma seçeneklerine bu kodu yazarsan filtre kullanabilirsin

Evet, gereksiz ban diye bir şey yok, hatalı ban diye bir şey de yok. Bu kod ile girdiğimde rekabetçi maçı bulunmamıştı. Çeşitli bir yazılım kullanarak filtre modunu aktif ettim. Fakat Valve hile konusunda dünyanın en beceriksizi konumunda. Bir çok oyun ve anlaştıkları firma ile hile olayına yüzde 90'a yakın çözüm buldular ve Nvidia gibi orijinal içeriklerin bütün modlarını kullanabiliyorsun. Kısacası hile CS GO'yu ele geçirmiş.

Geri
Yukarı