Sürücü Güncelleştirmeleri İçin Windows Update Alternatifi Program Önerisi

TOLGA AKTAŞ

Centipat
Daha fazla  
ASUS ROG STRIX g-G531GT modelli laptop kullanıyorum. Henüz bilgisayar yeni. Kısa süre önce format atmak durumunda kaldım. Ama kayıp sürücüler ve tüm sürücleri bulması için Driver Booster 8 kullanıyorum. Ama Technopat forumda gezdiğim kadarıyla Driver Booster gibi programları kullanmamamız gerektiği, Windows Update'in kendi bulduğu söyleniyor. Ancak Driver Booster birçok kayıp sürücüyü vs. buluyor. Windows Update'in yetersiz kaldığı noktada kullanacağım bir driver Update programı var mıdır? Bir de Technopat sistem optimizasyonu haricinde tavsiye edeceğiniz Windows'u daima hızlandırma ve iyi hale getirme adına yapılacak başka adımlar mevcut mudur? Şimdiden teşekkür ediyorum.

Mevcut, ellerin. Allah boşuna vermemiş da çok zor bir şey değil. Asus'un sitesine girip tüm sürücüleri yükleyeceksin hepsi bu. Tek tek biri indiğinde diğeri. Driver Booster da sakın kullanma temiz format at o bilgisayar tekrar ve dediklerimi uygula.

Driver Booster gibi programlar çoğunlukla yanlış sürücüyü kurar ve sıkıntılar çıkarır. Doğrusu diğer özelliklerin sürücülerinin özelliklerde sıkıntı olması gibi bir durumda kullanılması taraftarıyım. Her şey güncel olunca ne kadar daha iyi performans alsanız bile o performans aşırı fazla olmayacak.

windows update yetersiz ve kayıp sürücüler olmadığı için driver booster kullandım.Asusun kendi sitesinde ki bir çok yazılım da yetersiz kalıyor güvenilir bir update programı var mı peki?
Driver Booster kullandıysan şimdi sorun çıkmasa bile ileriki güncellemelerde sorun çıkabilir. Temiz kurulum yapmanı tavsiye ediyorum.

Program olarak da bu var:
Intel® Driver & Support Assistant
teşekkürler
Acilen temiz kurulum yapmalısın, program olarak ise ASUS'un sitesindeki sürücü destek bölümünü öneririm.
sürücü destek bölümüne giremiyorum

Son düzenleme:

Geri
Yukarı