"Sürücü hatalarını onarmak için yeniden başlatın" hatası!

Geç gördüm kusura bakma. Bir sorun yok olacağını da sanmıyorum bundan sonra. HDD'de ki bad sector sayısı hala 8 bu arada.
Artmaması iyi. HDD Sentinelde'ki hızlı testi geçebiliyor mu HDD? Yapmadıysanız yapın. Yapsanız bile büyük ihtimalle başarısız olacaktır yani hata verecektir. Çünkü disk yüzeyine hızlı bir okuma testi yaparken zayıf sektörlerden birini okuyamayınca hata verecek.

Son düzenleme:
Artmaması iyi. HDD Sentinelde'ki hızlı testi geçebiliyor mu HDD? Yapmadıysanız yapın. Yapsanız vile büyük ihtimalle başarısız olacaktır yani hata verecektir. Çünkü disk yüzeyine hızlı bir okuma testi yaparken zayıf sektörlerden birini okuyamayınca hata verecek.
HDD Sentinel bir daha kurmadım formattan sonra, zaman bulursam bakarım ama şuan için pek gerek duymuyorum.

Diskin son durumu nasıl :)? Merak ettim. 11 sayfa bu sorunu çözmek için yazmışız.
Kusura bakma yeni gördüm mesajı :D HDD'yi sadece bişeyleri saklamak için kullanıyorum ve hiçbir sorun olmuyor. Her şeyin çözümü SSD'ymiş gerçekten, en ağır programları bile rahat rahat çalıştırıyor.

Geri
Yukarı