"Sürücü hatalarını onarmak için yeniden başlatın" hatası!

Bence kolaydır ama görmediğim için bilemem. Bilgisayarcıya yaptırabilirsiniz parça çaldırmadan mümkünse bakkal olmayan bigisayarcıya yaptırırsınız.

Bence kolaydır ama görmediğim için bilemem. Bilgisayarcıya yaptırabilirsiniz parça çaldırmadan mümkünse bakkal olmayan bigisayarcıya yaptırırsınız.
Zaten 200-300 lira ssd parası vermek zorunda kalıcam bir de 100-200 lira bilgisayarcıya vermek istemiyorum, youtube da yapımıyla ilgili video da buldum. Para vermeden halletmek istiyordum ama son çare olarak bunu yapıcaz. Umarım low level format işini halledebilirim bir şekilde.

Youtube dan baka baka yapabilirsiniz. Low Level Format atılabilse ve başarılı olsa zayıf sektör sayısı sıfırlanacaktır.

Youtube dan baka baka yapabilirsiniz. Low Level Format atılabilse ve başarılı olsa zayıf sektör sayısı sıfırlanacaktır.
SSD aldım ve ek olarak kurulumunu yaptım, epey performans arttı. HDD'yi HDD Regenerator ile taradım tamamladı yine de 12 adet current pending sector kısmında bad sector görünüyor. Low format atmadan bu şekilde kullanmaya devam etsem ileride sorun yaşar mıyım? Şuan için performans inanılmaz iyi.

20'nin üzerine çıkarsa zayıf sektörlerin sayısı o zaman atmanızı tavsiye ederim. Şu anlık gerek yok. Sorun yaşamazsınız.

Geri
Yukarı