Sürücü hatalarının onarılması için yeniden başlatın hatası

togather

Femtopat
Arkadaşlar ne olur yardım edin. Ne denediysem olmadı. Forumdaki diğer seçenekleri de denedim ama olmadı. Yeni bir sistem aldım Samsung M.2 SSD var ve boyle yapıyor. Bir türlü düzeltemedim yardımcı olursanız çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• hata1.png
    hata1.png
    7,1 KB · Görüntüleme: 27
  • hata2.png
    hata2.png
    11,4 KB · Görüntüleme: 24
  • hata3.png
    hata3.png
    20,8 KB · Görüntüleme: 28
Bu Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısı o kadar da önemli bir güncelleme değildir RTX 4060'ın driveri kuruluysa problem olmayacaktır ama illede güncelleyeceğim derseniz üzerine sağ Click yapıp özellikler ayrıntılar oradaki kutucuktan donanım kimliklerindeki 1. yi kopyalayıp Google örneğin
PCI\VEN_10DE&DEV_0F00&SUBSYS_35441458&REV_A1 driver diye yazıp aratın bu NVIDIA GeForce GT 630'a ait bir kaynaktır.

123123.png
123.png

Dediğinizi yaptım şimdi de boyle oldu pc açılırken bir de hep scan ediyor c diskini bir türlü hatalı driverı düzeltemedim

Bu Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısı o kadar da önemli bir güncelleme değildir RTX 4060'ın driveri kuruluysa problem olmayacaktır ama illede güncelleyeceğim derseniz üzerine sağ Click yapıp özellikler ayrıntılar oradaki kutucuktan donanım kimliklerindeki 1. yi kopyalayıp Google örneğin
PCI\VEN_10DE&DEV_0F00&SUBSYS_35441458&REV_A1 driver diye yazıp aratın bu NVIDIA GeForce GT 630'a ait bir kaynaktır.
.

RTX 4060 sürücünüz zaten kurulu hatalı olanını ne yapacaksınız?

bilgisayarı açarken hep scan ediyor sinirimi bozdu sağda bildirimlerde de diski onarın diyor
Hatalı olan sürücüyü aygıt yöneticisinden sağ tık yapıp kaldırmayı deneyin.

Benim bildiğim sürücüleri devre dışı bırakmayla oluşan bir hata çözümü ise bir programdı lakin ismini hatırlamamaktayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı