"Sürücü hatalarını onarmak için yeniden başlatın" hatası!

Evet çoğu sektörü onarmış ama hala Current Pending Sector uyarısı var.
Diskin sağlığı %69 a kadar düşmüş. Diskin başında hala olmalı o sektörler. 11 bozuk olabilecek sektör duruyor.
Disk sağlığı en başta 69du şuan 83. 1129 ve 1133.sektörleri elle kesmek zorunda kalmıştım repair yapmadan onları boş bir zamanda düzelticem. Onun dışında diğer sektörleri bulmak için başka bir şey yapabilir miyiz peki?

Evet çoğu sektörü onarmış ama hala Current Pending Sector uyarısı var.
Diskin sağlığı %69 a kadar düşmüş. Diskin başında hala olmalı o sektörler. 11 bozuk olabilecek sektör duruyor.
Bu arada genel bakış yerinde 28 zayıf sektör bulundu olarak görülüyor. Current pendinsg sector kısmına ayrıntılı baktığımda da 38den 28e düşmüş zayıf olanlar.

11 olsaydı daha yüksek olurdu sağlığı zaten. O sektörlerde düzeldiği zaman diskin durumu mükemmel olacak.
Tekrar mı baştan sona tarama yapmam gerekiyor onları bulmak için? Bu arada şöyle bir grafik buldum. Current Pending Sector bazı yerlerde azalırken bazı yerlerde tekrar artıyor.

Dosya Ekleri

• a3.PNG
    a3.PNG
    44,8 KB · Görüntüleme: 34
Baştan sona taramanıza gerek yok o sektörleri bulmanız için. Diskin başında başlayıp 1200'e kadar yapın. Yüzey testi yerine göre istediğiniz yerde durdurabilirsiniz attığınız fotoğraflarda. Bazı yerlerde artmasının sebebi yeni zayıf sektörler bulunca oluyor sonra onarınca azalıyor sayıları.

Baştan sona taramanıza gerek yok o sektörleri bulmanız için. Diskin başında başlayıp 1200'e kadar yapın. Yüzey testi yerine göre istediğiniz yerde durdurabilirsiniz attığınız fotoğraflarda. Bazı yerlerde artmasının sebebi yeni zayıf sektörler bulunca oluyor sonra onarınca azalıyor sayıları.
Tamamdır 0-1200 arası tekrar yapacağım. Keşke arka planda rahatsız etmeden çalışsa ama pc üzerindeki işleri halletmek zorunda kalıyorum repair yapmadan önce maalesef.

Geri
Yukarı