Sürücü kursunun bana sormadan manuel yazdırması

Bunu sana sormamaları tabiki de yanlış bir davranış fakat sana tavsiyem ehliyetini manuel alman çünkü şöyle düşün manuel ehliyet alırsan eğer bir daha sınava girmene gerek kalmadan otomatik bir aracı da kullanabiliyorsun. Yani tek seferde 2 ehliyet almış oluyorsun ama ehliyetini otomatik alırsan bu sefer manuel için tekrar sınava girmen gerekicek.

Bunu sana sormamaları tabii ki de yanlış bir davranış fakat sana tavsiyem ehliyetini manuel alman çünkü şöyle düşün manuel ehliyet alırsan eğer bir daha sınava girmene gerek kalmadan otomatik bir aracı da kullanabiliyorsun. Yani tek seferde 2 ehliyet almış oluyorsun ama ehliyetini otomatik alırsan bu sefer manuel için tekrar sınava girmen gerekecek.

Manuelden başladık mecbur hocam. İstop sıkıntısı olmuyor. 2 gün önce ilk hocamla kavga ettik hoca değişimi talep ettim şu anki hoca ile rahat rahat sürüyorum iyi de ilgileniyor sağ olsun.

Bende kayıt olurken sormamışlardı, kayıt esnasında ben kendim söyledim otomatik istiyorum diye, onlarda emin misin diye sordular, evet dedim ve otomatiğe kayıt oldum bu şekilde, benim de son anda aklıma gelmişti kayıt olurken.

Yav arkadaş araba işte binecen gidecen ne kadar meraklısınız olay çıkarmaya. Manuelde öğrensen ehliyeti alsan ne farkeder

Yav arkadaş araba işte binecen gidecen ne kadar meraklısınız olay çıkarmaya. Manuelde öğrensen ehliyeti alsan ne fark eder.

Bir bitmediniz a4. Yav arkadaş böyle bir seçenek süs olsun diye mi konuyor ben anlamıyorum sizi. Günlük hayatta hiçbir şeyi sorgulamadan irdelemeden mi yaşıyorsunuz hayatı, veya bu zamana kadar nasıl yaşama devam ettiniz mucize.

Otomatik ehliyeti genelde tercih edilmediği için sormaya lüzum görmemiş olabilirler. Madem araştırdınız, neden başta siz söylemediniz?

Ben böyle bir işte olsam gelen müşteriye, üyeye eldeki olan bütün imkan ve seçenekleri sunarım. Lüzum görmemiş diye bir dünya mı var? Ki ben internet üzerinden veya gittiğimde kağıt üzerinde bir seçenek işaretlenecek diye bekledim öyle olmadı. Sonuçta her ay düzenli kursa yazılmıyorum. İlk bu.

Hocam bence bunu fırsata çevirin Manuel her ne kadar daha zor olsa da ilerde daha çok işinizi görür ayrıca yanlış bilmiyorsam Manuel ehliyet alırsanız Otomatik araba da sürebilirsiniz fakat aynı şey Otomatik için geçerli değil.

İyi günler. İnternette baktığımda sürücü kurslarının %80'den fazlası kaydolurken veya sonraki aşamalarda üyelere manuel mi otomatik mi almak istediğini bir forma işaretlettiriyor olarak yazıyor. Ben yazılalı 1 aydan biraz fazla oldu. Dün de yazılı sınava girdim geçtim. Bugün direksiyon dersi vardı gittiğimde hoca manuel arabayla bekliyordu. Sürücü kursunu aradı bize bir şey söyleyen olmadı dedi. Hocayla biraz atıştıktan sonra hoca "benlik bir şey yok ama ikinizde de suç var, sen bir lokantaya gittiğinde yemek alnında mı yazıyor ki garsonlar yemek getiriyor biz nereden bilelim" dedi. Ben de bir lokantaya gittiğimde garson gelip bana ne istediğimi sorar deyince adam kudurdu biraz ters yaptı ilk derse devam ettik böyle bitti. Şimdi eğer sürücü kursuna gidersem değiştirme gibi bir şansım var mı? Daha ilk dersimdi bugün.
Hocam Ehliyet Almak Toplam Ne Kadar Tutuyor ?

Yeni konular

Geri
Yukarı