Sürücüdeki diski kullanabilmeniz için önce biçimlendirmeniz gerekli hatası

Bastago

Hectopat
Daha fazla  
Toshiba 32 GB'lık flash belleğimi uzun süredir kullanırken arkadaşımın laptopuna taktıktan sonra USB'yi kendi masaüstü bilgisayarıma taktığımda "G: sürücüsündeki diski kullanabilmek için önce biçimlendirmeniz gerekli" diye bir pencereyle karşılaşıyorum.

Bu pencereden diski biçimlendire tıklayınca da "windows G diskini biçimlendiremiyor"
"Diskin ve sürücünün düzgün bir şekilde bağlı olduğundan ve diskin salt okunur olduğundan emin olduktan sonra yeniden deneyin Daha fazla bilgi için, Yardım'da, salt okunur dosyalar ve bu dosyaları değiştirme konularını arayın" diyor.

Ne yapmam gerekiyor? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
aynı şey başıma gelmişti genelde kurtarılamıyorlar. internette çözüm videoları var denedim ama iş görmediler yeni bir usb al fazla gecikmeden

İçinde kurtarmak istediğim dosyalar vardı da hiçbir yolu yok mudur?
Ben biçimlendirme yaptığımda içindeki dosyalar duruyordu ama ne siliniyordu nede başka bir dosya atılıyordu yinede bi hatanın sorumlusu olmak istemem konuyu öne çıkarıp başkalarındanda yardım almaya çalışın

Ben biçimlendirme yaptığımda içindeki dosyalar duruyordu ama ne siliniyordu nede başka bir dosya atılıyordu yinede bi hatanın sorumlusu olmak istemem konuyu öne çıkarıp başkalarındanda yardım almaya çalışın

Tamam öne çıkarıyorum. İçindeki dosyalar gitse bile kurtarmanın bir yolu varsa deneyeceğim yoksa yenisin alacağım artık yapacak bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı