Sürücüleri sırasıyla yüklemek

karambyte

Kilopat
Hayırlı ramazanlar, genelde format sonrası sürücüleri kendi sitelerinden indirip kurarım. Ancak snappy driver installer programı ile bir bakayim dedim. 51 tane sürücü paketi buldu. Ben sadece anakart ve ekran kartı bir de işlemci chipsetinin sürücülerini yükleyip kullanıyordum. Sonra bu videoya denk geldim. Adam orada tek tek yüklüyor. Acaba en düzgün şekilde hangi sırayla kurabilirim? Bu program ile direk seçip indirsemde düzgün çalışır mı? Videoyu biraz ilerletince format sonrası gerekli kurulması gerekenleri kuruyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
asdsadasda.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tarz programlar çoğu zaman hiç olmayacak sürücüleri bile buluyorlar sistemden. HDD nin sürücüsü, takıp çıkardığınız flash bellek, klavye mouse gibi sürücüleri. O yüzden siz temiz kurulumdan sonra eksik sürücüleri güncel şekilde kendi sitesinden indirip kurun, sonra imajını alın bir daha bozulduğunda direk imajdan yükleme yaparsınız ama sürücülerinize güncelleme gelirse imajdaki sürücüler eskimiş olacaktır bilginize.

En iyisi format sonrası ekran kartı ve chipseti yüklemek o halde? Zaten aygıt yöneticisinde ünlem olan yok. Bunların hepsini seçip yüklemeye gerek yok.

Geri
Yukarı