Sürücülerin hepsi nasıl güncellenir?

Emre can Kaya

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle verilen hatayı özetliyeyim :atikmpag.sys oyun oynarken ekranda siyah noktalar beliriyor ondan 30 saniye sonra mavi ekran yiyorum bu sitede bazı hocalara danıştım.
@KojiroHyuga04gibi sürücülerimi güncellemem gerektiğini söylediler ama bilgisayara yeni yeni alıştığım için pek beceremiyorum işleri sarpa sarmaktan korkuyorum rica etsem yardım edebilir misiniz?
TP-Link güncelledim atheros güncel kısaca ağ bağdaştırıcılarım güncel.
AMD Radeon HD R5 220 kullanıyorum kendi sitesinden WHQL sürümünü indirip öncekini DDU ile kaldırıp kurdum bu da tamam.
Sadece yapamadığım iki işlem kaldı ses sürücülerim ve kullandığım kablosuz mouse donanım kimliklerini atıyorum.
AMD High Definition Audio device.
HDAUDIO\FUNC_01&VEN_1002&DEV_AA01&SUBSYS_00AA0100&REV_1002
HDAUDIO\FUNC_01&VEN_1002&DEV_AA01&SUBSYS_00AA0100
High Definition Audio aygıtı.
HDAUDIO\FUNC_01&VEN_10EC&DEV_0888&SUBSYS_10438357&REV_1001
HDAUDIO\FUNC_01&VEN_10EC&DEV_0888&SUBSYS_10438357
HID uyumlu fare.
HID\VID_1EA7&PID_0064&REV_0200&Col02
HID\VID_1EA7&PID_0064&Col02
HID\VID_1EA7&UP:0001_U:0002
Hıd_devıce_system_mouse
Hıd_devıce_up:0001_U:0002
Hıd_devıce.

Yardım ederseniz size minnettarım bu arada sizi yorduysam çok özür dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows update üzerinden güncelleyebilirsin. Farelere ait hiç sürücü görmedim. Genellikle ayar yapılması için uygulamaları oluyor. Microsoft'un yüklediği sürücü yeterli oluyor.

Bu linke tıklayıp en baştakini indir. Sonra .cab uzantılı dosyayı ayıkla ve Kur Bilgisi yazana sağ tık yapıp kurulumu tamamla.

Aynı şekilde en baştakini indir. Aynı şekilde dosyaları ayıkla. Kur Bilgisi yazanlara sağ tık yapıp yüklemeyi tamamla. Kur Bilgisi (INF) dosyası yoksa normal kurulum uygulamasından başlat.

Bu linke tıklayıp en baştakini indir. Sonra .cab uzantılı dosyayı ayıkla ve kur bilgisi yazana sağ tık yapıp kurulumu tamamla.

Aynı şekilde en baştakini indir. Aynı şekilde dosyaları ayıkla. Kur bilgisi yazanlara sağ tık yapıp yüklemeyi tamamla. Kur bilgisi (ınf) dosyası yoksa normal kurulum uygulamasından başlat.

Hocam far görmüş tavşan gibi kaldım ama çözeceğim azimliyim.
Bu linke tıklayıp en baştakini indir. Sonra .cab uzantılı dosyayı ayıkla ve kur bilgisi yazana sağ tık yapıp kurulumu tamamla.

Aynı şekilde en baştakini indir. Aynı şekilde dosyaları ayıkla. Kur bilgisi yazanlara sağ tık yapıp yüklemeyi tamamla. Kur bilgisi (ınf) dosyası yoksa normal kurulum uygulamasından başlat.

@KojiroHyuga04 hocam Windows 10dayım şu an Windows 7 indirdik doğru mudur?

Hayır Windows 10 bu.

Tamamdır hocam.
Hayır Windows 10 bu.
1617648848850.png

onu kurmam lazım değil mi
Hayır Windows 10 bu.

@@KojiroHyuga04 platform doğru değil falan diyor​

Tamamdır hocam.

1617648848850.png

Onu kurmam lazım değil mi?

@@KojiroHyuga04 platform doğru değil falan diyor​

@KojiroHyuga04 buyur hocam Windows 7 diyor ilki bendemi hata var acaba.

1617652955338.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı