Sürücüsüz Tesla'yı yakalamaya çalışan kadın

Park kamerası olan araca değnekçilik yapan abilerin düştüğü durumla aynı olmuş. Niyet iyi ama gerek yok, sağ olsunlar yine de :)

Şimdi görünce aklıma geldi. Tesla Model S'in içinde 10 Teraflops saf güç değerinde oyun için makine olacakmış. İçinde Cyberpunk, Witcher 3 gibi oyunlar olacakmış. Gerçi kim o oyunları yolda oynar orası ayrı mesele.

Türkiye'de Tesla'm da olsa Allah tarafından gönderilmiş tamamen kendi kendine gidebilen; hatta konuşan arabam da olsa böyle sürücüsüz bırakmazdım.

Arabanın içini dışına çıkarırlar direksiyonuda alırlar o derece korumalar ile gezmeni öneririm :D.

Burada bir sıkıntı görmüyorum, herkesin Tesla’yı birebir tanıdığını da sanmıyorum; küçükken ilk defa teknolojiyle tanışan bir çocuk da muhtemelen şaşırır.

Ama bi’ tık komik 🤣.

Şimdi görünce aklıma geldi. Tesla Model S'in içinde 10 Teraflops saf güç değerinde oyun için makine olacakmış. İçinde Cyberpunk, Witcher 3 gibi oyunlar olacakmış. Gerçi kim o oyunları yolda oynar orası ayrı mesele.
Geçen Webtekno'nun haberinde gördüm ama hangi model olduğunu bilmiyorum. Eğer içinde kocaman televizyon olan modelse o zaten sağa çekip oynamalık. Veya Amerika'nın düz yollarında sabit hızla giderken kafa dağıtmalık olabilir. Yanda oturan için yani. Sürücü için değil.

Eğer o haberde gördüğüm modelse zaten seri üretime geçmeyecekmiş ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı