Sürüm 23H2: Windows 11, yalnızca bakım kanalına hazırlanıyor!

MuhammedA

Hectopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Windows 11 sürüm 23H2'nin halka açık sürümü, Microsoft sunucularında tespit edildi. Windows Latest'e göre bu sürüm, Windows Uptade döngüsünü sıfırladığından tüm uyumlu donanımlar için genişletilmiş destek sunan ilk Windows 11 güncellemesidir.

Windows Update döngüsü sıfırlaması, desteklenen tüm donanımlar için genişletilmiş destek anlamına gelir ve bu, şirketin 2024'te Windows vNext veya 'Windows 12'yi duyurmayı planladığı düşünüldüğünde önemlidir. Bu, 23H2'yi Windows 11 için son büyük sürüm yapar. Elbette Microsoft, Windows 11'in yeni sürümlerini yayınlamaya devam edebilir, ancak bunlar hiçbir şeyi önemli ölçüde değiştirmeyecektir.

1698487499268.png

Daha fazlası için;

Pazar payı hala büyük ölçüde W10, insanlar bu kadar stabil olmayan sorunlu bir işletim sistemini beğenmediler zaten. Umarım W12’de tasarıma odaklanmaları yerine performans, güvenlik ve stabilite kısmına da yoğunlaşırlar ve artık iyi bir işletim sistemi görürüz.

Sanmıyorum daha yeni büyük güncelleme geldi.

Hocam gelen büyük güncelleme 23H2 Yeniliklerini içeriyor zaten.

Haftaya çıkar mı tahminen?

Gelme ihtimali yüksek geçen sene ekim sonlarında yayınlanmıştı bu senede öyle olması lazım zaten 23H2 yenilikleri yayınlandı yapı numarası değişecek birkaç yenilik ve düzeltme eklenecek o kadar.

Hocam gelen büyük güncelleme 23H2 Yeniliklerini içeriyor zaten.

Gelme ihtimali yüksek geçen sene ekim sonlarında yayınlanmıştı bu senede öyle olması lazım zaten 23H2 yenilikleri yayınlandı yapı numarası değişecek birkaç yenilik ve düzeltme eklenecek o kadar.

Sürüm numarasına bakmadım hocam ben direk güncelledim o yüzden.

Sürüm numarasına bakmadım hocam ben direk güncelledim o yüzden.

Sürüm numarasıda değişse de format atsam o yüzden bekliyorum 23H2'nin çıkmasını format atarak sıfırdan kurulum yapacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı