Sultan papağanı bakımı

Evet İstanbul'dayım. Şimdilik biraz daha ilgilenmek istiyorum. Eğer böyle bir durum olur ise sizi etiketleyip konuyu hortlatırım. Teşekkür ederim.

Tamamdır hocam çok teşekkür ederim halihazırda 2 yıldır titizlikle baktığım muhabbet kuşum var yanına arkadaş arıyorum bende kafes olarak rahat bir 6 - 7 tane kusa yetecek kafesim var.

Kafesim: Alican Kafes Yv Muhabbet Kuşu Ve Papağan Kafesi 61*42*32 Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Evet İstanbul'dayım. Şimdilik biraz daha ilgilenmek istiyorum. Eğer böyle bir durum olur ise sizi etiketleyip konuyu hortlatırım. Teşekkür ederim.

Kafes olarak şayet almadıysanız mutlaka benim attığım kafesleri alın boyasız diğer gerekli bilgileri zaten aktarmıştım konunuza link olarak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Az önce kafesi temizleyip alt bölümünü takmadan banyoda kuşu yıkadım. Şimdi de maydanoz verdim büyük bir iştah ile yiyor. Herkese teşekkürler.

Tamamdır hocam çok teşekkür ederim halihazırda 2 yıldır titizlikle baktığım muhabbet kuşum var yanına arkadaş arıyorum bende kafes olarak rahat bir 6 - 7 tane kusa yetecek kafesim var.

Kafesim: Alican Kafes Yv Muhabbet Kuşu Ve Papağan Kafesi 61*42*32 Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Kafes olarak şayet almadıysanız mutlaka benim attığım kafesleri alın boyasız diğer gerekli bilgileri zaten aktarmıştım konunuza link olarak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet şuan tek sıkıntım kafes, bir kaç gün içinde alacağım. Şuan muhabbet kuşu kafesi kullanıyorum maalesef. Uyku hariç bir işim olmaz ise gün içinde kafeste en fazla 3 saat kalıyor. Kafes küçük olduğundan genelde özgür bırakıyorum.

Az önce kafesi temizleyip alt bölümünü takmadan banyoda kuşu yıkadım. Şimdi de maydanoz verdim büyük bir iştah ile yiyor. Herkese teşekkürler.

Evet şu an tek sıkıntım kafes, birkaç gün içinde alacağım. Şu an muhabbet kuşu kafesi kullanıyorum maalesef. Uyku hariç bir işim olmaz ise gün içinde kafeste en fazla 3 saat kalıyor. Kafes küçük olduğundan genelde özgür bırakıyorum.

Kuşu çok sıcak olduğu zamanlarda ara sıra yıka hocam serin havalarda ise yıkama en ufak bir üşütme de ölebiliyorlar harici olarak meyve sebze mutlaka her gün verin konudaki linkte hangi meyve yararlı hangisi faydalı hepsi yazıyor zaten.

Geri
Yukarı