SUNRISE-7500F hazır sistem vs SUNRISE-4060Ti hazır sistem

2. olanı al DDR4 bu zamanda alınır.

Zaten markalarla anlaşma yapmayan YouTube kanallarını izleyerek de öğrenebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Özellikle yorumlara da bakmanı tavsiye ederim.

Özelleştirin falan yazmadığın için direkt linkten baktım. Seninki daha mantıklı gibi soğutma için birşey belirtmemişsin ama.
Soğutma için eğer ileride işlemcisini yükseltecekse ona da yetsin diye 1460 tl'ye thermalright peerless assassin almalı. Eğer onu alamıyorsa ag400 almalı. onu da alamıyorsa dark x123 almalı.

2. olanı al DDR4 bu zamanda alınır.

Zaten markalarla anlaşma yapmayan YouTube kanallarını izleyerek de öğrenebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Özellikle yorumlara da bakmanı tavsiye ederim.
Bu forumda herkes 2 senede bir işlemci ve ekran kartını 1000 dolar verip yükselttiği için ddr5 daha mantıklı. Foruma hoş geldin :D Adam 2 sene sonra 6060 ti ve 9700x alacak kardeşim. DDR4 alsa nasıl değiştirecek?

Selam iki sistem arasında kaldım. Yardımcı olur musunuz?
1.
2.

Bu sistemlerden hangisini tercih edeyim? Eğer bu fiyata daha iyisi varsa önerebilirsiniz.
Bütçe + ileride 3k verip ramleri değiştirebilir misin + ileride işlemcini yükseltecek misin bu bilgileri ver daha doğru öneri yapılır

Benim bütçem 28k olsaydı 28k'ya hiçbir eksiği olmayan hiçbir parçası dandik olmayan 5600 + 7700 xt + xpg 2x16 gb ram + 1 tb ssd sistem üstüne de 2k monitör alır 2k oynardım. Nasıl olsa gelirim yok ileride yükseltme yapacam diye bir derdim de yok.

Son düzenleme:
Önceki ss'te atmıştım zaten. Kasayı df2100 yapabilirsiniz.
PSU, SSD ve RAM farkı var. Bir de MG-1de ASUS ekran kartı var, normalde en ucuzu seçilmeli ama halihazırda ASUS'tan düşüğü seçilmediğine göre.

Senin attığın sistemde bir tek RAM daha iyi. Ben olsam senin attığını alırdım birde DF seçerdim. Kalan paraya ekipman alınabilir.

Son düzenleme:
PSU, SSD ve RAM farkı var. Bir de MG-1de ASUS ekran kartı var, normalde en ucuzu seçilmeli ama halihazırda ASUS'tan düşüğü seçilmediğine göre.

Senin attığın sistemde bir tek RAM daha iyi. Ben olsam senin attığını alırdım birde DF seçerdim. Kalan paraya ekipman alınabilir.
Haklısınız, bu farklar var. Darkflash psu dandik değil fakat yine de içiniz rahat etmiyorsa +300 tl ile bitfenixe geçebilirsiniz. Hala rahat etmiyorsa +800 tl ile fsp'ye geçebilirsiniz, hala sistem daha ucuz kalıyor. SSD'de fark var ama iyi yönde bir fark bu. Benim attığım sistemde 1 tb ssd 800 tl iken gaming gen sisteminde 1300 tl. Ram olarak her türlü benim attığım sistem daha avantajlıdır, çok seçenekleri var. Özellikle 300 tl'ye 32 gb ram yapması fiyatına göre hoş.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı