Sunucu Kiralama

• Konuyu başlatan grgc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 3B

grgc

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat Sakinleri;

Bir sunucu kiralamak istiyorum fakat daha önce kiraladığım sunucu da çok fazla sıkıntı yaşadım ve aynı hatayı bir daha tekrarlamak istemiyorum. Önerebileceğiniz Hosting şirketi var mı ve Technopat.net hangi firmada sunucusunu barındırıyor, memnun mu?

İyi çalışmalar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Parayla alabileceğin en iyi sunucuları Amazon barındırır. Dolayısıyla dünyada adı duyulmuş bütün firmalar Amazon altyapısı altında çalışır. Buna en iyi örneklerden Dropbox, Netflix, Sony... liste böyle uzayıp gider. Hatta bir bölümünü kendi sitelerinde uzatmışlar :)
aws.amazon.com: All AWS Case Studies

Saatlik ücretleri vardır. Bu yönüyle internet kafeyi hatırlatır. Tüm kaynaklar kullandığın kadar öde şeklinde çalışır ve istediğin(parasını ödediğin) kadar arttırılabilir haldedir. Kısacası paran varsa bu altyapıda sınırın yoktur. Amazon'un milyar dolarlık alımlar yapmasını ve zerre maddi olarak etkilenmemesini sağlayan ve tüm çarklarını döndüren de bu altyapı pazarlamasıdır ;)

Hostinger bilindik bir hosting servisidir. Premium olanları öneririm. Ayrıca eğer Cloud Flare destekleyen bir servis bulursan DDOS gibi saldırılardan ve trafikten korunur/kar edersin.
Technopat'ın Host servisi İdeal Hosting (idealhosting.net.tr) olması gerek.

Yurtdışı lokasyonlu linux sunucu düşünmekteyim.Sizler hangi firmayı tavsiye edersiniz?
Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı