Çözüldü [Sunucu Yoğunluğu] GTA V Online Girmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

EYPHR

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Grand theft Auto Epic Games'de bedava olunca aldım yükledim sabah Online girebiliyordum az önce denediğimde resimdeki gibi.

1589818723297.png

Hata veriyor oyun sürümünü ve Online sürümünü kontrol ettim sabah Online girdiğim zamanki ile aynı hiçbir fark yok sonra Rockstar Games serverlerı çöktü diye düşündüm tam emin olamadığım için sorayım dedim bilgisi olan varsa yardım ederse sevinirim.

Çözüm
Serverlar şuan kapalı.
Hocam serverlar kapalı değil yalnız. Limited farkındaysanız, limitli yani. Oyuna önceden giriş yapanlar oynayabiliyor. Yeni girişlerde sıkıntı çıkarıyor.
Grand theft Auto Epic Games'de bedava olunca aldım yükledim sabah Online girebiliyordum az önce denediğimde resimdeki gibi.

Eki Görüntüle 566666

Hata veriyor oyun sürümünü ve Online sürümünü kontrol ettim sabah Online girdiğim zamanki ile aynı hiçbir fark yok sonra Rockstar Games serverlerı çöktü diye düşündüm tam emin olamadığım için sorayım dedim bilgisi olan varsa yardım ederse sevinirim.
Serverlar şuan kapalı.

Serverlarda sorun oluşup duruyor, büyük ihtimal herkes de aynı hata var.

Serverlar şuan kapalı.
Hocam serverlar kapalı değil yalnız. Limited farkındaysanız, limitli yani. Oyuna önceden giriş yapanlar oynayabiliyor. Yeni girişlerde sıkıntı çıkarıyor.

Çözüm
Umarım bu böyle devam etmez çünkü GTA 5 normal bir oyuna göre pahalı Epic Games'ten almak zorunda kaldım ve oyun Online olmayınca tadı çıkmıyor umarım Epic Games'ten indirenlerde girebilir.

Umarım bu böyle devam etmez çünkü GTA 5 normal bir oyuna göre pahalı Epic Games'ten almak zorunda kaldım ve oyun Online olmayınca tadı çıkmıyor umarım Epic Games'ten indirenlerde girebilir.
Hocam adamın kastettiği şey farklı, yanlış anladınız. Sunucular kısıtlanmadan önce Online'a giren oyuncular oynuyor bir tek sunucularda, Online'a yeni girmeye çalışanlar giremiyor sadece. Merak etmeyin yakında girersiniz.

Serverlar herkese açıldı şu an sadece kısıtlamadan önce girenlere özelde değil herkese açıldı ama hala aynı hatayı alıyorum Online girebilen varsa bana oyun Build sürümünü ve Online sürümünü atabilirse sevinirim.
Arkadaşlar hepinize yardımınız için teşekkür ederim fakat sorun başkaymış gözümden kaçmış gta dosyalarının arasında asi dosyaları ve script hook dosyaları kalmış onları silince girebildim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı