SUP Gameboy Oyun Konsolu alınır mı?

499337

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam. Babam çocukluk anılarını anlatıyordu ve onların mahallede Atari'ye ilk sahip olanlardan falan olduğundan bahsetti. Benim de aklıma "E bir Gameboy tarzı el konsolu alayım elimin altında eğlenceli olur, yeri gelir TV'ye takarım yeri gelir okulda oynarım." dedim ama bu piyasaya ait hiçbir bilgim yok. Bu ürünlere ait hiçbir bilgim yok. Sıfır.

Uzun lafın kısası bu SUP oyun konsolu alınır mı? Çok pahalı ve çok yüksek seviyeli bir şey istemiyorum zaten (istesem Nintendo Switch Lite alırdım :D).
Bütçem 300-350TL ama değer dediğiniz bir ürün için esneme olur az bir miktar.

Bu konsol çok bir şey beklemediğiniz sürece alınır gibi duruyor, içinde basit süper Mario benzeri oyunlar var. İnternette konsolun birçok incelemesi mevcut onlara bakabilirsiniz. Bende bir aralar bu konsolu almayı düşünmüştüm ama NES emülatörleri karşıma çıktı konsol almak yerine emülatör kullanmayı tercih ettim (emülatörlerin korsanlığa girip girmediğinden emin değilim). Emülatör kullanımı konusunda yardım edebilecek videolar verebilirim.
(Bu benim ilk cevabım)

Bu konsol çok bir şey beklemediğiniz sürece alınır gibi duruyor, içinde basit süper Mario benzeri oyunlar var. İnternette konsolun birçok incelemesi mevcut onlara bakabilirsiniz. Bende bir aralar bu konsolu almayı düşünmüştüm ama NES emülatörleri karşıma çıktı konsol almak yerine emülatör kullanmayı tercih ettim (emülatörlerin korsanlığa girip girmediğinden emin değilim). Emülatör kullanımı konusunda yardım edebilecek videolar verebilirim.
(Bu benim ilk cevabım)
Hocam emulatörler asla bana aynı tadı vermiyor. Android emulatör mesela asla Bluestacks'a alışamadım :D İnternetteki incelemelere baktım aman aman bir cihaz degil ki belirttiğim gibi isteğim yüksek bir şey de değil :)
Bazı kötü yorumlar var. Bence almayın.
Evet kullanan veya almış biri varsa fikrini merak ediyorum ben.

Hocam emulatörler asla bana aynı tadı vermiyor. Android emulatör mesela asla BlueStacks'a alışamadım :D İnternetteki incelemelere baktım aman aman bir cihaz degil ki belirttiğim gibi isteğim yüksek bir şey de değil :)

Evet kullanan veya almış biri varsa fikrini merak ediyorum ben.

Tamam, dediğim gibi ben cihazı kullanmadığım için bu konuda yardımcı olamayacağım ama isterseniz inceleme videolarının linklerini buraya koyabilirim.

Merhaba size başımdan geçen her şeyi anlatacağım ilk aldığımda bayağı iyiydi tek sıkıntı ekranda çok rahatsız etmeyen bir çizgi vardı içinde 100-200 oyun yok birbirini tekrar etmekte ben saçma bir şekilde Micro USB kısmını kırdım ama alınabilir super Mario var size kalmış.

Merhaba size başımdan geçen her şeyi anlatacağım ilk aldığımda bayağı iyiydi tek sıkıntı ekranda çok rahatsız etmeyen bir çizgi vardı içinde 100-200 oyun yok birbirini tekrar etmekte ben saçma bir şekilde Micro USB kısmını kırdım ama alınabilir super Mario var size kalmış.
Teşekkür ederim.

@DarkNestPlus Dediğim gibi şansımı denerim :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı