SUP Gameboy nereden alınır?

Hocam size hangi güzel oyunlar çıkmıştı?
Hocam tank oyunu, Snow Bros, Mario oyunlarının geneli, King-Kong Mario, Sağlıkçı Mario, Contra serisi, balonlu canavarları kafamızda balon ile öldürdüğümüz oyun, Pac-Man, Tetris, yılan oyunu, uçak ile uçakları bombalama oyunu, dama, bilardo vb. oyunlar ve daha hatırlamadığım birçok oyun çıkıyordu.

Bu mağazadan alabilirsiniz istiyorsanız, ben de farklı bir modelini almıştım. Sup Oyun Konsolu Taşınabilir Video Mini Atari 600 Oyun Siyah Fiyatı - Trendyol

Şarjı hızlı bitiyor, powerbank ile yolculuğa çıkmanız daha iyi olur. İçinden AUX gibi görüntü ve ses kablosu çıkıyor. Bir tane Micro-USB ve 2. kol çıkıyor.

Son düzenleme:
Hocam tank oyunu vardı o çıktı, Snow Bros, neredeyse Atari'deki tüm Mario oyunları, Contra serisi, şemsiyeli uçan böcekler ve bizim de pervane ile uçtuğumuz oyun vardı, Pac-Man, King-Kong Mario, ve birçok vardı daha tanınan oyunlar ancak hatırlamıyorum. Bir de Ice ile başlayan bir oyun vardı yukarı çıkıyorduk karlı bir yerde, o var.

Bu mağazadan alabilirsiniz istiyorsanız, ben de farklı bir modelini almıştım. Sup Oyun Konsolu Taşınabilir Video Mini Atari 600 Oyun Siyah Fiyatı - Trendyol

Bir de hocam şarjı hızlı bitiyor yanınızda powerbank taşımanız iyi olur yolculuklarda. İçinden televizyona bağlamak için kulaklık kablosu gibi kablolar çıkıyor, bazı modellerde 2. kol çıkıyor ancak attığımda yok galiba. Şarj çıkıyor, çıkmazsa da herhangi bir Micro-USB olur.

Çıkıyormuş bu arada içinden 2. kol.

İçinden bilardo, kağıt oyunları, dama vs. çıkıyormuş. Bir de top zıplatma oyunu var.

Anladım hocam, dediğiniz oyunlarda Contra serisini görünce hatırladım ama benim için en büyük kriter her zaman Tekken veya metal slug olmuştur. İnşallah içerisinde istediğim oyunları barındıran bir tanesini bulabilirim.

Anladım hocam, dediğiniz oyunlarda Contra serisini görünce hatırladım ama benim için en büyük kriter her zaman Tekken veya metal slug olmuştur. İnşallah içerisinde istediğim oyunları barındıran bir tanesini bulabilirim.
Hocam bazı oyun kollarında istediğiniz oyunları atabiliyorsunuz. İsterseniz kendi GameBoy'unuzu da yapabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bazıları Arduino üzerinden yapıyor ancak onlar hem yazı şeklinde yapılmış hem de renkleri yok, en iyisi Raspberry PI ile yapmak. Eğer böyle bir GameBoy yapabilirseniz istediğiniz oyunları içine atabiliyorsunuz diye biliyorum.

Bir de bu konsollara hem PS, hem Nintendo hem de Atari oyunları yükleyebiliyorsunuz.

Hocam bazı oyun kollarında istediğiniz oyunları atabiliyorsunuz. İsterseniz kendi GameBoy'unuzu da yapabilirsiniz.

Bazıları Arduino üzerinden yapıyor ancak onlar hem yazı şeklinde yapılmış hem de renkleri yok, en iyisi Raspberry PI ile yapmak. Eğer böyle bir GameBoy yapabilirseniz istediğiniz oyunları içine atabiliyorsunuz diye biliyorum.

Bir de bu konsollara hem PS, hem Nintendo hem de Atari oyunları yükleyebiliyorsunuz.
Hocam yazılım konusunda çok bilgim var da makine bölümünde hem bilgim hem malzemelerim yok. Üniversiteye geçince yapmayı denerim.

Hocam yazılım konusunda çok bilgim var da makine bölümünde hem bilgim hem malzemelerim yok. Üniversiteye geçince yapmayı denerim.
Hocam çok zor değil iki üç kabloyu bağlayacaksınız o kadar. Makine bilgisine gerek yok diyebilirim yani. Bir de bunlar çok pahalı oluyormuş hocam, 2000 TL gibi bir fiyatı var.

Ben bu devirde 200 liraya pahalı diyorum 2000 TL ne hocam :D
Doğrudur hocam ilk gördüğümde de bana çok abartılı gelmişti. Bence üstte attığım SUP atariyi alabilirsiniz, iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı