SUP Gameboy nereden alınır?

Kage D. Ranai

Picopat
Daha fazla  
Nostaljik oyun oynamak istiyorum ve çok fazla bütçem de yok internetten araştırdığımda Trendyol'daki SUP gameboyları gördüm. Sizce alınır mı? Kaliteli midir? Daha kalitelisi varsa nereden alınır?

Hocam kablo uçlarını nazik çıkarmak gerekiyor şarjdan çıkarırken. Bende bir tane vardı ve çıkarırken şarj girişi koptu ancak lehimleyerek halledeceğim. Onun dışında 600 in 1 falan değil maksimum 200 oyun var gerisi kopya sürümler veya aynı oyunun farklı isimli hali.

Ama alınır, güzel oyunlar çıkıyor. Benim sevdiğim birsürü atari oyunu var ve hepsi vardı.

Bayağı dandik bir konsol hatta konsol bile denmez ama neyse. Onun yerine nostaljik oyunlar için Nintendo'nun eski konsollarından tutun PS1, 2, PSP vesaire aklınıza ne geliyorsa hepsinin telefonda ve bilgisayarda emülatörleri mevcut. Telefonunda rahatça oynayabilirsin.

Bayağı dandik bir konsol hatta konsol bile denmez ama neyse. Onun yerine nostaljik oyunlar için Nintendo'nun eski konsollarından tutun PS1, 2, PSP vesaire aklınıza ne geliyorsa hepsinin telefonda ve bilgisayarda emülatörleri mevcut. Telefonunda rahatça oynayabilirsin.
Hocam PS1'de Pac-Man veya Super Mario var mı?

Ve el atarisine göre gayet yeterli genelde kalitesi ve performansı.

Nintendo diye boşuna belirtmedim.
Nintendo'da var mı peki tüm atari oyunları? Sanmam, Atari markası adına geliştirilen arap saçı gibi oyunlar var sevilen, yani fazla.

Hocam kablo uçlarını nazik çıkarmak gerekiyor şarjdan çıkarırken. Bende bir tane vardı ve çıkarırken şarj girişi koptu ancak lehimleyerek halledeceğim. Onun dışında 600 in 1 falan değil maksimum 200 oyun var gerisi kopya sürümler veya aynı oyunun farklı isimli hali.

Ama alınır, güzel oyunlar çıkıyor. Benim sevdiğim birsürü atari oyunu var ve hepsi vardı.
Anladım hocam mesela tekken yada metal slug serisi var mıdır aşırı severdim.
Hocam zaten telefon ve pc'lerden uzaklaşmak için almak istiyorum :)

Nintendo'da var mı peki tüm atari oyunları? Sanmam, Atari markası adına geliştirilen arap saçı gibi oyunlar var sevilen, yani fazla.
Birde aşırı kazık fiyatları var

Anladım hocam mesela tekken yada metal slug serisi var mıdır aşırı severdim.
Hocam ben 400 in 1 almıştım SUP markasından, öyle oyunlar görmedim ancak illaki bazılarında vardır.

Şans gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı