Super Moderator Olmak İçin Yapılması Gerekenler?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Süpermen süpermen olmak lazım bazen...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Her zaman değil, bazen. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de çok merak ettim. Süper Moderatör arkadaşlardan birisi avantajlarını ve dezavantajlarını yazarsa çok iyi olur :D

Görevler değişkenlik gösteriyor. Mesela ben konuları düzenliyorum. Gereken yerlerde konu yanıtı veriyorum. :)

Bilmem ben de siz gibi Türkçe kurallarına uydum, üslubuma dikkat ettim, incelemeler yaptım, gerektiğince konularda yardımcı oldum. Sonra bir baktım "Aaaa super mod!" :D

Bu konuyu açma sebebim THE_MILLER idi. Gördümki "Super Moderator" olmuş, mesaj sayılarımız birbirimize yakın, o olmuş biz niye olmadık diye düşündüm ve bu konuyu açtım. :)

Super Moderator olmak için çok düzgün Türkçe ile yazman lazım, PC konusunda bilgi sahibi olman gerekir. Çok ta PC ustası olmana gerek yok, sadece kullanıcılardan gelecek soruları cevaplayacak kadar bilgin olsun yeter.

Bunlar dışında illa inceleme yapmana gerek yok, tabii ki eline bir ürün geçince foruma katkı yapmak için resimler paylaşmayı inceleme yapmayı unutma.

Hatta yeri geldiğinde düzgün Türkçe ile yazmayan kullanıcıların da Türkçe'sini düzenlemen gerekir ve Ceza vermen gerekir.

Super Moderator olmak için çok düzgün Türkçe ile yazman lazım, PC konusunda bilgi sahibi olman gerekir. Çok ta PC ustası olmana gerek yok, sadece kullanıcılardan gelecek soruları cevaplayacak kadar bilgin olsun yeter.

Bunlar dışında illa inceleme yapmana gerek yok, tabii ki eline bir ürün geçince foruma katkı yapmak için resimler paylaşmayı inceleme yapmayı unutma.

Hatta yeri geldiğinde düzgün Türkçe ile yazmayan kullanıcıların da Türkçe'sini düzenlemen gerekir ve Ceza vermen gerekir.

Sen nasıl super moderator oldun o zaman :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı