Polis Olmak İçin Yapılması Gerekenler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
En azından Vatana, Millete, Bayrağa, saygıları var. Her şey Vatan için diyorlar Vatan için can verip şehit oluyorlar ? Sen bu vatan için ne yapıyorsun ? Sosyal'de gelene gidene mesaj mı atıyorsun ?
Boşver dostum tartışmaya değmez. Onun söylediği azınlıkta olan kısım, ki onlar da zaten dediğim gibi mesleğe girince bu düşünceden arınıyor. Bu yiğitlerin hakkı ödenmez.

En azından Vatana, Millete, Bayrağa, saygıları var. Her şey Vatan için diyorlar Vatan için can verip şehit oluyorlar ? Sen bu vatan için ne yapıyorsun ? Sosyal'de gelene gidene mesaj mı atıyorsun ?
Boşver dostum tartışmaya değmez. Onun söylediği azınlıkta olan kısım, ki onlar da zaten dediğim gibi mesleğe girince bu düşünceden arınıyor. Bu yiğitlerin hakkı ödenmez.

Kim vatanı için ölüyor ulan? Vatan mı bıraktınız ortada. Ülkemin her yerini sattınız, taşını, toprağını bizi bile sattınız be! Gelmiş sosyalden anca mesaj atarsınız diyorsunuz. Siz benim ne yaşadığımı nereden biliyorsunuz da burada ahmakça konuşabiliyorsunuz? Hangi Polis halkı koruyor devletin zulmüne karşı söyle bakayım? Halk hakkını arar joplarlar, halk anayasal hakkını kullanır joplarlar. Ulan Askerime bile karşı geldi bu Polis Gezi olaylarında, Polis kim ki Askerime karşı gelebiliyor! Sizin ideolojinize, düşüncenize karşı olan her insana düşman gözüyle bakıp terörist, vatan haini ilan ediyorsunuz. Bide utanmadan karşıma geçip yok öyledir, yok böyledir geçin bu işleri.

Hadi biraz cesaretiniz varsa gerçekleri söylesenize? Ne oldu cesaretiniz mi yok? Desenize paralı köpekler masumları da katlediyor hadi deyin bakalım.

Halk hakkını arar joplarlar.
Hakkını aramaktan kastın kurumlara, esnafa, sivil halka, POLİSE, devlet eşyalarına zarar vermekse öyle bir hak arayışı yok. Polis istediğini yapabilir o sözde vatan sever vatan hainlerine.
Kim vatanı için ölüyor ulan?
Senin gibi en ufak olay çıktığında yurt dışına kaçmayı düşünenler ölmüyor.

Devlet başındakiler yanlış hareket yapıyor ise senin bu adamı(Polisi) suçlamaya ne hakkın var be? Bu adam mı yönetiyor ülkeyi.

Katıksız bir komünist, solcu tipi görüyorum. Devlete hiç bir faydası dokunmayan her eylemde en ön sırada bulunan, T.C. düşmanı terörist yatakçısı, çok bilen, Vatan haini, bizim her yerde cesaretimiz var aslanım. İnternet üzerinden ötmüyoruz. Jopu vuranın ellerine sağlık senin gibi kalleşe. Köpek dediğin adama kurban ol sen.

@SideWinder Polise gerek fiziksel gerek psikolojik olarak yaptıklarını bırakmazlar sonrada polis kendini savunmak için jop çektiğinde bir yerleri yemediğinden, asıl köpekler Polisimizi sanal ortamdan köpek ilan ederler.
Doğuda, Güney Doğu'da Polisimiz olmasa ne olacağı ortada.

Polisimiz candır kardeşim, bitti!

Her neyse sözde vatan sever arkadaşın konuyu dağıtmasından ötürü konunun ucu bom *** bir yere çıkıyor. Yakında kilitlenir zaten boş insanlar ile böyle konuları tartışmaya gerek yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı