Super Moderator Olmak İçin Yapılması Gerekenler?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayır Mod olmak için istekte bulunman lazım kendileri yapmıyorlar. :D

Kime pm yazıcağız? Gerçekten foruma bu forumda mod olmak istiyorum. :) Gerçi derslerden fazla foruma giremiyorum ama, yine de boş zamanım olduğunda girmeye çalışıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kime pm yazıcağız? Gerçekten foruma bir katkım olsun istiyorum. :) Gerçi derslerden fazla foruma giremiyorum ama, yine de boş zamanım olduğunda girmeye çalışıyorum.

Bence bulaşma. Bak imla hatası falan yaparsın sen ne biçim modsun diye üzerine saldırırlar :D

Öncelikle cevap için teşekkürler. Ben sadece merak ettim, tabiiki de mesaj sayısına göre yöneticilik olmaz, o zaman Sercan şu an süper mod olmuştu. Bildiğim kadarıyla herkese yardımcı olmaya çalışıyorum, bilmediğimde de diğerlerinin cevap vermesini bekleyip bilgilerime bilgi katıyorum. :) Sadece forumda bir görev almak istemiştim, bir katkım olsun diye.

Benim post kastığımı mı ima ediyorsun?

Bu tür konular ve mesajlar tartışmaya götürür. Birbirinizi kırarsınız, konu yeterince uzadı zaten. Kilitliyorum.

Tam da bunun için gelmiştim konuya. :) Kısacası süper mod olmak için çok mesaj sayınız olmasına gerek yok. Türkçe kurallarına uyun, gereken yerde gereken yanıtlar yazın, bilgi paylaşımında bulunun, kendinizi geliştirin. Zaten bunları yaptıkça sizi fark eden birileri olacaktır. Herkese iyi geceler, iyi forumlar. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı