Superbox 10 Mbps Paketi Artık 99₺

ADSL'in upload limitleri nedeniyle çoklu cihaz kullanımı sırasında lag sorunu yaşayan arkadaşlar adına güzel bir gelişme olmuş. Umarım diğer mobil servis sağlayıcıları işin içine dahil olur ve kısa sürede yüksek hızları ucuza almaya başlayabiliriz.

5G ile fiyatların sabit kalırken hızların artmasına yönelik bir yorum gördüm ama doğruluk payı nedir bilemeyeceğim.

20 Mbps paketi için;

Bu paketler genelde yurt yada apart gibi yerlerde kalanlar için ideal. Çünkü oralara internet bağlamıyorlar. Çok çekmiştim zamanında.

Upload sınırı kalktıktan sonra kablo ağı internet bile insanlar için iyi bir seçenek olacaktır.

Merak ettiğim şey. Süperonline fiber altyapıda Avrupa sunucularında ortalama 30-40 ping civarı alırken. Süperbox ile kaç alırız?
Turkcell hattınız var ise aslında hız testi ile öğrenilebilir veya bilgisayara bağlayıp tracert komutu ile ping değerlerine bakılabilir.

@Uetros bu 5G olayı kablodan vs. bağımsız, yani siz Adsl kullansanız bile 5G destekli bir baz istasyonu ile gene hizmet alamaya devam edebilirsiniz. İkisi bağımsız şeyler.
Bu paketler genelde yurt yada apart gibi yerlerde kalanlar için ideal. Çünkü oralara internet bağlamıyorlar. Çok çekmiştim zamanında.
Bence 10 Mbps paketi hem yayın açmak istiyorum hem fazla para vermek istemiyorum diyen büyük bir kitleye hitap ediyor.
Aylık 500GB gibi bir limiti var, denemek için ideal. Ayrıca arabanın çakmak girişinde bile sağlanan güç ile piknikte bile kullanılır. Keşke 2-3 aylık veya yazlık için kampanya olsa, alıp denemek isterim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı