Superbox 15 Mbps sınırsız performansı nasıl?

Oğuzhan T

Megapat
Makaleler
56
Yer
Kahramanmaraş
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MacBook Pro M1 Pro 14' • i5 13400F 4060 Ti • Magic Mouse • Aerox 3
Meslek
Lead Frontend Developer
İlçe merkezine uzakta yasadigim icin. 1000 liralik bir paketin cok pahali oldugunu bilsem de remote olarak calismam gerekiyor. 15 Mbps yavas ama stabil bir performans saglamasi cok onemli. Uzaynet'i denedim les, iptal ettirdim. Son cozum bu olacak gibi, kullanan varsa durumlar nasıl acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Oğuzhan T açıkçası bende bir aralar araştırdım ama çok bilgi edinemedim. 15Mbps internete o fiyatı vermek bana mantıklı gelmiyor. İnternet kullanım alışkanlığınıza göre normal olabilir belki o fiyatı vermek istemeniz ama bana mantıksız geldi. Kablosuz olarak kullanma sebebiniz ne acaba? Belki kablolu interneti daha verimli kullanmanızı sağlayacak yollar vardır.

@Oğuzhan T açıkçası bende bir aralar araştırdım ama çok bilgi edinemedim. 15Mbps internete o fiyatı vermek bana mantıklı gelmiyor. İnternet kullanım alışkanlığınıza göre normal olabilir belki o fiyatı vermek istemeniz ama bana mantıksız geldi. Kablosuz olarak kullanma sebebiniz ne acaba? Belki kablolu interneti daha verimli kullanmanızı sağlayacak yollar vardır.
Tabii ki hic mantikli degil. 295 liraya insanlar 250 MBPS kullaniyor, ben de 1000 liraya 15 mbps sinirsiz stabil internet icin kullaniyorum.

Inegol disinda bir yerde kaliyorum ve buradan calisiyorum. Malum depremlerden sonra tasinmak zorunda kaldik.

3-4 yıl önce İzmir de okurken merkez ilçede kullanmıştım. Hiç memnun değildim kesinlikle stabil değildi.
Cok tesekkurler, SIM kartla calisan bir modemden stabilite bekleyemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı