Turkcell Superbox 10 Mbps Sınırsız İnceleme

Superbox üzerinde '' Mode '' yazan kısım sizlerde hangi renk yanıyor?[/QU Turkuaz rengi sanırım. Evet turkuaz, diğerleri yeşil. şu anda değerler ne durumda, SNR ve diğerleri, hava durumu nedir bulunduğunuz yerde?
Mode yazan turkuvaz renk, diğerleri yeşil. Şu anda değerler ne durumda sizde , SNR ve diğerleri, hava durumu nedir bulunduğunuz yerde?

Son düzenleme:
Değerler aynı şekil hocam şimdi birkaç kez daha test yaptım bir değişiklik yok. SNR 21 düşmüş. Hocam sizden bir ricam olacak modem arayüzüne girip sms kısmına gelin orada smslerde Turkcell 3G den gelen bir mesaj varmı kontrol edin. Bir de Modem arayüzünde sağ üst tarafta yardim yazan yere tıklayın. Sol taraftan Çalışma Durumu yazan yere tıklayın. Sim kart puk kodu doğrulanmadı gibi birşeyler yazıyor mu ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buyrun akşam olan upload hızım :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buyrun akşam olan upload hızım :)
Evet upload hzınız çok iyi, akşam olmasına rağmen. Demek ki benim bulunduğum bölge ile ilgili sorun var ve öyle kolay kolay çözülecek bir şey değil bu. Ben memnun değilim ve 400 TL cayma bedeli çıkıyor, yarın iptal ettireceğim. Bu şekilde kullanmak istemiyorum çünkü. Hayırlı olsun. Bence downloadu çok takmayın 100-120 Mbit yeterde artar bile. Upload çok iyi ama, maalesef akşamaları bende çok kötü. şu anda 1 Mbite düşmüş durumda upload.

Bilinmiyor yazıyordu, ben Turkcell görevlisini çağırdım, modem, hattı iade ettim, sözleşmemi geri aldım. Yarın turkcell iletişim merkezine gidip 400 TL cayma bedeli ödeyip, kurtulacağım. O şekilde kullanmamın bir anlamı yok, youtubede 3000 bitrate yayın açayım dedim, 3000 bitratede bile 1 saat içinde 22000 kare atlama olmuş. Benim işime yaramadı, ama sizin değerleriniz çok iyi, siz kullanmaya devam edin bence.

Bilinmiyor yazıyordu, ben Turkcell görevlisini çağırdım, modem, hattı iade ettim, sözleşmemi geri aldım. Yarın turkcell iletişim merkezine gidip 400 TL cayma bedeli ödeyip, kurtulacağım. O şekilde kullanmamın bir anlamı yok, youtubede 3000 bitrate yayın açayım dedim, 3000 bitratede bile 1 saat içinde 22000 kare atlama olmuş. Benim işime yaramadı, ama sizin değerleriniz çok iyi, siz kullanmaya devam edin bence.
Dediginiz gibiyse evet kullanmaya gerek yok bencede.

Bu sorunun aynısını ben yaşıyorum,telefonda 200 mbps alırken Superbox ile 100 mbps civarı alıyorum.
@WomenBeta sorunun nasıl çözüleceğini buldum. Modem arayüzünden mobil şebeke ayarlarına girin. Oradan otomatik yazan yerlere Sadece 4G ve alttaki kısma manüel giriş yapın çıkan kısımda Turkcell'i seçin. Uygula dedikten sonra tekrar test yapın. Telefonda gördüğünüz 200Mbps hızı artık görebilirsiniz :) Turkcell'den kimse yardımcı olmayınca her yolu denedim ve sonunda oldu :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı