Superbox alınır mı?

2 yıla yakındır kullanıyorum. Altyapım olmadığı için mecburum. 10/5 gayet güzel ve sınırsız paket benimki. Ancak yenileri sınırlı ve çok daha pahalı. Ben hizmetten hiç memnun değilim diyemem genel anlamda memnunum vadettiğini veriyor. Ancak eğer altyapın, alternatifin yoksa alınır. Başka türlü çok pahalı ve değmez.

Yazan arkadaşlar niye bu kadar abartmışlar anlamadım. 1 yıl boyunca kullandım 10Mbps paketini. Gayet stabildi, bir sorun yoktu.

İptal kısmına gelince ilk önce gittik bir Turkcell bayiden hattı iptal ettik. Sonra Superonline bayisine modemi bıraktık. Kolay bir olaydı.

Turkcell hatlı bir telefondan hız testi yapın günün belli saatlerinde, ona göre karar verirsiniz.

500GB'lik paketi göremedim bir de ben, link atar mısınız?
İptal kısmında sen şanslıymışsın. Ben mahkemelik olup kazanana kadar canım çıktı.

Ayrıca hız yavaş, fiyat yüksek. Ping yüksek falan diye devam eder.

Deneyimim rezaletti.

Hayır dostum Speedtest'de 30 40 arası ping görüyorsun TR sunuculu oyunlarda Max 60 70 ping CS:GO tarzı oyunlarda 80 120 arası ping alırsın. 2 yıl kullandım, yayınlarda ise donma olabiliyordu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı