Superbox altyapının uygun olmaması

crasky

Centipat
Arkadaşlar 2 gün önce Turkcell'i aradım ve 10 MB hızlı 159 TL olan paketi almak istedim. Adres sorduklarında ise verdiğim adres köy olduğu için uygun olmadığını söylediler. Başka bir adres üzerinden başvuru yapabilir dediler. Ancak başka yerde yaptırıp sonra köye getirdiğimde hızı 10 MB olmazsa sıkıntı yaşarım. Hızı Turkcell hattım ile ölçsem ne kadar doğru bilgi verir? Diyelimki 10 MB'lık olan sorun çıkarmadı CS:GO-LOL gibi oyunlarda aynı anda Discord ile bağlanırsam bir sıkıntı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 2 gün önce Turkcell'i aradım ve 10 MB hızlı 159 TL olan paketi almak istedim. Adres sorduklarında ise verdiğim adres köy olduğu için uygun olmadığını söylediler. Başka bir adres üzerinden başvuru yapabilir dediler. Ancak başka yerde yaptırıp sonra köye getirdiğimde hızı 10 MB olmazsa sıkıntı yaşarım. Hızı Turkcell hattım ile ölçsem ne kadar doğru bilgi verir? Diyelimki 10 MB'lık olan sorun çıkarmadı CS:GO-LOL gibi oyunlarda aynı anda Discord ile bağlanırsam bir sıkıntı olur mu?
Turkcell bir hatla dediklerini test et. Zaten verdikleri Superbox 10Mbps ile sınırlandırılmış bildiğimiz Turkcell 3G, 4.5G 😀

Zaten SuperBox'ın içine data hattı koyuluyor kendi hattın ile ölçtüğünde doğru internet hızını verir. Ama ben SuperBox tavsiye etmiyorum arkadaşın dediği gibi TurkNet'e başvurabilirsin.

Neden SuperBox la uğraşıyorsun ki. Turknet varken? 75₺ ye , altyapı olmasa bile 16mb/s garanti.
inş dalga geçiyorsundur kardeş altyapı yoksa hiç bir ISS bağlantı yapamaz TT hariç :D
Merhaba Turkcell hat sahibi speed test yap ona göre al köy yerinde hiç kablo yoksa yapacak tek şey bu :(

Hayır. Demek istediğim Altyapı uygun değilse bile 16mb/s alabilirsin. O zaman bir fikir daha vereyim. Türkcell 4.5G bir hat al (benim 4.5G hattım köyde bile 25mb/s indiriyor o yüzden aklıma geldi) ve telefondan usb ile PC ye internet bağla.

Hayır. Demek istediğim Altyapı uygun değilse bile 16mb/s alabilirsin. O zaman bir fikir daha vereyim. Türkcell 4.5G bir hat al (benim 4.5G hattım köyde bile 25mb/s indiriyor o yüzden aklıma geldi) ve telefondan usb ile PC ye internet bağla.
Kardeş sakin ol sen :D boşver tavsiyeyi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı