Superbox Düşük Hız Sorunu

M Sarp

Kilopat
Süperbox aldım. Başvuruda adresi de sorguladılar sıkıntı yok. Neyse geldi eve kurulumu yaptı ama test etmedi ben de sorun olmaz diye imzayı atmıs bulundum. 10 Mbit normalde lakin özellikle su saatlerde gördügüm download hızı 0.40 falan. Sadece dün gece 3 gibi 9-10 ları gördüm onun dışında sabah 12-1 gibi bile 5'in üstüne cıkmıyor. Normal telefonun 4G'sinin de downloadı cok kötü diye konumdandır dedim, aradım ama kadın bana eger gece 9-10 gördüyseniz konumdan degildir, bu sebeke alıyosunuz anlamına gelir dedi. İnternette yazan her seyi yaptım, 4G sectim, modem arayüzünde manueli sectim vs. ama fayda etmedi. Uploadda sıkıntı yok genelde hep 4.5-5 arası geliyor ama download böyle. Bununla alakalı bir bilgisi vs olan var mı? ZTE modem anten girisi yok sanıyordum ama kapakların altına saklanmıs, simdi gördüm. Anten sorunu cözer mi mesela sorun sinyal midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende Superbox kullanıyorum, böyle bir sorun yaşamadım. Modemi evin farklı yerlerine koymayı denediniz mi? Balkon vs. gibi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı