Turkcell Superbox 4.5G Düşük Hız Sorunu

Bence yazılım biraz etkili:

Arkadaşlar ben de superbox alacağım. Kaldığım yerde altyapı olmadığından dolayı. Ayrıca harici bir anten takmak istiyorum. Önerebileceğiniz harici bir anten var mı?

Arkadaşlar ben de superbox alacağım. Kaldığım yerde altyapı olmadığından dolayı. Ayrıca harici bir anten takmak istiyorum. Önerebileceğiniz harici bir anten var mı?

Konumunuz önemli birinde yavaş diye hemen karalama yapıyorlar 100 Mbps indirme 45 Mbps yükleme hızım var. Ben baya kullanıyorum 6-7 ay oluyor alalı.
Modem arayüzüne nasıl erişim sağlıyorsunuz? Günlerdir superbox 5ghz ile bağlantı hızımı yükseltmeye çalışıyorum da. Ne yapsam olmadı.
192.168.8.1

@Cagdas.K Hocam merhaba 10 gündür 192.168.8.1 olan ip ile modem arayüzüme giremiyorum sebep sence ne olabilir?
Sırasıyla Windows arama kısmına cmd yaz ve açılan sayfada ipconfig yaz. Çıkan sonuçlarda default gateway yazan sonuç sizin modem ara yüzünüze bağlanacağınız ip olmalı. Yanlışım varsa lütfen düzeltin.

Arkadaşlar, cep telefonu ile SuperBox'ın 5g wifi üzerinden bağlandığımda test sonuçları 100 mbit ve üzeri çıkıyorken, SuperBox'ın LAN1 çıkışından switch'e bağladığımda hız 20 mbit'i geçmiyor. Sebep ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı