Superbox ping sorunu ve müşteri hizmetleri

• Konuyu başlatan vnd3
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 1B
O zaman bir kanıtınız olmadığı için Ping'den dolayı sözleşmeyi feshedemezsiniz. Ancak cayma bedeli ödemeden çıkmanızın yolunu biliyorum. Eğer internetin hiç çekmediği bir yerde yaşıyorum diye adresinizi güncellersiniz ürün veya hizmeti kullanamadığınız için cayma bedeli ödemeden sözleşmeyi feshedebilirsiniz. Ancak size bir tavsiye bir daha taahhüt verirken en az 24 ay taahhüt verin. Çünkü tüketici Kanunu'nun 52. madde 4. fıkrasına göre bir yıldan uzun taahhütler süre açısından geçersiz sayılır ve istediğiniz zaman cayma bedeli ödemeden sözleşmeyi feshedebilirsiniz.

O zaman bir kanıtınız olmadığı için Ping'den dolayı sözleşmeyi feshedemezsiniz. Ancak cayma bedeli ödemeden çıkmanızın yolunu biliyorum. Eğer internetin hiç çekmediği bir yerde yaşıyorum diye adresinizi güncellersiniz ürün veya hizmeti kullanamadığınız için cayma bedeli ödemeden sözleşmeyi feshedebilirsiniz. Ancak size bir tavsiye bir daha taahhüt verirken en az 24 ay taahhüt verin. Çünkü tüketici Kanunu'nun 52. madde 4. fıkrasına göre bir yıldan uzun taahhütler süre açısından geçersiz sayılır ve istediğiniz zaman cayma bedeli ödemeden sözleşmeyi feshedebilirsiniz.
Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Son çare olarak bu yöntemi uygulayabilirim.

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Son çare olarak bu yöntemi uygulayabilirim.
Merhabalar, bende 1 yılı aşkın bir süredir süperbox kullanıyorum. 10 mbps olan paketi aldım ve ilk aldığım 2-3 aylık bir süre ben 10 mbps hızı görebildim. Sonrasında bu konuda birçok kez müşteri hizmetleri aradım ve öğrendim ki kaydı yapan arkadaş adresi bilmediğim bir yer olarak girmiş bundan dolayı da teknik destek veremeyeceklerini falan söylediler :) sonrasında adresi de değiştiremedik. Aylık da 150 küsür lira para ödüyorum. Ne yapsam diye düşünürken aklıma BTK geldi. Açtım çatır çatır şikayetimi yazdım, ertesi gün anında dönüş yapıldı ve bunun sonucunda BTK üzerinden birde yazılı bir açıklama ile herhangi bir cayma bedeli ödemeksizin sözleşmenizi feshedebilirsiniz dediler. Sizde isterseniz BTK ya bir ziyarette bulunun derim. Hakkınızı arayın, yoksa da koca Türkiye 3 operatörün elinde kalmış yazık vallahi.

Yeni konular

Geri
Yukarı