Superbox SİM Kartı 4.5G Modemde Çalışır mı?

ibrahim1320

Hectopat
Daha fazla  
Turkcell Superbox aldım.
Aldigim günden beri adam gibi kullanamıyorum yaptigim iş gereği sabit bir yerde duramıyorum, dagda bayirda oluyorum. Kucuk tasinabilir modemde sim kartı takip kullanmak istiyorum. TP-Link M7650 veya daha iyi bir modemde kullanmak istiyorum. Bunun bir yazılımı veya yapma olasılığı var mi? Okudugum kadarıyla sim kart baska cihazlarda calismiyormus, yardim lütfen.

Tahattütname de "15- İşbu Taahhütname kapsamında, Superbox cihazının ücretsiz olarak en fazla 2 (iki) farklı lokasyonda
kullanabileceğimi, 2 (iki) lokasyondan fazla lokasyonda bağlantıya ilişkin ücretlendirmenin tarafımca
onaylanarak Web Sitesi’nde yer alan güncel ilgili bedelleri üzerinden hesaplanarak, ilgili Hattımın
faturasına yansıtılmaya devam edeceğini" şeklinde bir madde var. Faturanız kabarık gelebilir.

Dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz, sözleşmede yer alan 2 farklı lokasyon olayına takılmayın. Fakat ne yazık ki Superbox Sim kartı sadece kendi verdikleri Huawei modemde çalışıyor. Başka bir cihaza taktığınızda çalışmıyor.

İmei yazma programları ile superbox modemin imeisini taşınabilir 4g modemlere yazıp başarılı sonuç alanlar var. Denemek lazım riskli bir iş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı