Superlight 2 almak yerine Sora V2 beklenmeli mi?

XD3V3'ün pili daha güçlü olarak lanse ediliyor.
GPX 2'nin gecikme değerleri Helios 2 pro veya sora v2 ile karşılaştırılamaz, helios ve sora bambaşka seviyedeler.
Hocam bu gecikme konusuyla alakalı düşüncelerinizi dayandırdığınız bir video veya makale var mı ?

Hocam bu gecikme konusuyla alakalı düşüncelerinizi dayandırdığınız bir video veya makale var mı ?
Globalde neredeyse her kaynak GPX 2 için fiyasko diyordu. Eski model için latencyleri buldum fakat yenisi için bulamadım.
Biraz araştırırsam bulabilirim ama derse geçeceğim için bakamayacağım hocam.
Sizin attığınız testteki ilk atlantis'in sonuçları. Mini pro 4k çok daha iyi sonuçlara sahip ve GPX kadar atik, hatta 4k'da kullanırsanız daha da atik her koşulda. Switch yani tuş olarak çok daha hoş bir hissiyatı var ki bu biraz kişisel bir düşünce, lakin atlantis ayrıca double click atmıyor GPX gibi bu sebeple tuş olarak her türlü daha iyi oluyor. Neyse uzun lafın kısası şekil olarak claw tutuşlar için atlantis en iyisi, gpx'e kıyasla. Üstüne çok daha ucuzdu GPX'ten uzun süre boyunca ve sensör/donanım olarak da farkı anlamak zor olsa da daha iyiydi. -siyah modellerinin kaplaması da çok iyiydi GPX gibi, ayrıca skatezleri de daha iyi gpx'ten- E böyle olunca birisi gidip niye hala o fiyata gpx alsın'dı. Claw tutmuyorsan GPX hala alınır da çift tıklama sorunu yüzünden değmez, lamzu sırf bu sebepten bile daha iyi denebilir.

Eki Görüntüle 2022675
Eki Görüntüle 2022680

Bu arada gpx elinize uyuyorsa değişmeye hiç gerek yok, çift tık atmıyorsa ekstra geçmeye gerek yok. Aşırı ahım şahım bir performans farkı olmayacak yani teknik olarak, 4k kullanmazsanız hele hiç olmayacak denebilir. Switch alın huano blue shell pink dot, onu takın farenize ve gittiği kadar kullanın. Artık rakibi çok olmasına rağmen hala pahalı olduğu için gpx pek önerilmiyor, olay bu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
burada da swarcow hocam düşüncelerime tercüman olmuş.

Globalde neredeyse her kaynak GPX 2 için fiyasko diyordu. Eski model için latencyleri buldum fakat yenisi için bulamadım.
Biraz araştırırsam bulabilirim ama derse geçeceğim için bakamayacağım hocam.
1711906505977.png

Yani biraz kulaktan duyma gibi geldi söyledikleriniz. Zaten artık 4K da destekliyor.

Eki Görüntüle 2155629
Yani biraz kulaktan duyma gibi geldi söyledikleriniz. Zaten artık 4K da destekliyor.
Kaynak için teşekkür ederim hocam. Benim bahsettiğim ilk satışa sunulan GPX2 Denediğimde ciddi bir gecikmesi vardı (Mediamarkt forum istanbulda denemiştim.)
Ama dediğim gibi, Swarcow hocamın dediklerine halen katılıyorum.

Geri
Yukarı