Superonline 100 Mbps fiber internet için modem önerisi

Huskerhero

Hectopat
Daha fazla  
Herkese selamlar arkadaşlar,

Başlıkta belirttiğim internet bağlantısına sahibim, fakat yıllar önce verdikleri modemin çekim alanı düşük ve ara sıra Wi-Fi bağlantısı gidiyor. Bu konularda biraz bilgisizim o yüzden yardımınıza ihtiyacım var. Dışarıdan aldığım modem herhangi bir sorun çıkartmaz herhalde, adı üstünde modem. Sahip olduğum internet özelliklerine göre modem önerirseniz çok mutlu olurum. Teşekkür ederim şimdiden.

Modem yerine router alsanız daha mantıklı olur sizin için.
Router internet performansını düşürmez mi ? Gecikme yaratmaz mı ?
Teşekkür ederim, var mı performansı hakkında bir bilginiz ?

Başlıkta belirttiğim internet bağlantısına sahibim, fakat yıllar önce verdikleri modemin çekim alanı düşük ve ara sıra Wi-Fi bağlantısı gidiyor. Bu konularda biraz bilgisizim o yüzden yardımınıza ihtiyacım var. Dışarıdan aldığım modem herhangi bir sorun çıkartmaz herhalde, adı üstünde modem. Sahip olduğum internet özelliklerine göre modem önerirseniz çok mutlu olurum. Teşekkür ederim şimdiden.

Superonline farklı bir modem kullanımına izin vermiyor. Keza ben çok istedim o modemden kurtulmayı fakat maalesef değiştirilemeyeceğini söylediler. Modem de bu.

Mendebur lemur adlı kanalın birçok ağıtıcı vardı ve bir köprü vardı eğer evin büyükse onu al eğer videoyu bulursam eklerim.

Nasıl yani? Kendi paramla alacağım modeme internet mi sağlamıyorlar?

Aynen öyle. Ben o kadar o saçma modemi değiştirmek istediğimi söyledim ama o modemler sistemle iletişim kurması için kullanılıyormuş. O sebepten ötürü de farklı modem kullanımına izin vermiyorlar. Müşteri hizmetlerini arayıp sorabilirsin. Hatta eğer bu düzen değiştiyse yaz bende modemi değiştireyim. Ek olarak fiber 35Mbps Platinium kullanıcısıyım.

Aynen öyle. Ben o kadar o saçma modemi değiştirmek istediğimi söyledim ama o modemler sistemle iletişim kurması için kullanılıyormuş. O sebepten ötürü de farklı modem kullanımına izin vermiyorlar. Müşteri hizmetlerini arayıp sorabilirsin. Hatta eğer bu düzen değiştiyse yaz bende modemi değiştireyim. Ek olarak fiber 35Mbps Platinium kullanıcısıyım.
Umarım böyle bir saçmalık yoktur. Arayacağım, sonucu söylerim.

Geri
Yukarı