Çözüldü Superonline 100Mbps internetin hızı 250 Mbps olarak görünüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alperenahlt

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Superonline 100Mbps ve TV+ olan pakete geçiş yaptık. 3 hafta oldu kullanım olarak çok çok iyi altyapımız kendi Superonline'ın altyapısı olduğu için çok daha iyi bir hizmet alıyoruz ben bir şey merak ediyorum ben Speedtest ile yapmış olduğum hız testinde ortalama 250Mbps download alıyorum. Acaba Superonline kullananlar var mı böyle hız alan yoksa ilk ay dolayısıyla mı veriyor yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Superonline 100Mbps ve TV+ olan pakete geçiş yaptık. 3 hafta oldu kullanım olarak çok çok iyi altyapımız kendi Superonline'ın altyapısı olduğu için çok daha iyi bir hizmet alıyoruz ben bir şey merak ediyorum ben Speedtest ile yapmış olduğum hız testinde ortalama 250Mbps download alıyorum. Acaba Superonline kullananlar var mı böyle hız alan yoksa ilk ay dolayısıyla mı veriyor yardımcı olursanız sevinirim.

Sadece sesini çıkarma ve internetin tadını çıkar dostum :D

Superonline için İnternet arayüzü olması lazım oradan paketi kontrol edin, ilk ay hediye falan varsa orada yazar. Kablonet'te bu şekilde çünkü.

Testi "Multi Connection" seçeneği ile değil de "Single Connection" seçeneği ile gerçekleştirin.
https://www.speedtest.net/result/12490085399.png dediğin gibi single da verdikleri şekilde çıkıyor sonuç
Superonline için İnternet arayüzü olması lazım oradan paketi kontrol edin, ilk ay hediye falan varsa orada yazar. Kablonet'te bu şekilde çünkü.
baktım ama gözükmüyor bir şey

Superonline bazen o sitede olması gereken hızdan daha fazla gösterebiliyor. Gerçek hızını başka bir site kullanarak ya da Steam'den veya başka yerden bir şey indirirken ölçebilirsin.

Bunun nedeni, Speedtest'in "Multi Connection" seçeneği ile yaptığı testlerin tutarsız olması. Hız değerlerinizde olağandışı bir durum yok, almanız gereken hızı alıyorsunuz. Ölçümlenen 250 Mbps hız, sadece bir ölçüm hatasından ibaret.
Çok teşekkür ederim kafama takılmıştı baya

Geri
Yukarı