Superonline 500 Mbps ve TV için 220 TL paketine geçilir mi?

Bizim bina yeni bina Türk Telekom'un altyapı onaylarını keyfini vs bekleyene kadar Turkcell kendi altyapisini yapti, 45 gündür internet yok bari oraya geçeyim niyetindeydim: S

Superonline yolu kendi kazıp bütün bir caddeyi en geç 1 haftada bitiriyor. Nereden baksan 30-40 apartmanın her şeyini halledip çözüyor.

Bende Superonline fiber düşündüm ama kotalıymış haberin olsun 5TB indirme kotası var.
aylik 5tb kullanabiliyosan helal olsun valla 😅
evde 1 pc + 3 telefon bağlı herkes videolar indirmeler vs, en baba kullandigimiz 500gb, hadi 500de sen koy 1000gb olsun, 5tb yuvarlama olarak 5000gb demek sen diyince dedim ulan yetmez mi gibisinden de sonra abartı geldi bana da 😄

Aylik 5TB kullanabiliyorsan helal olsun vallahi 😅
Evde 1 PC + 3 telefon bağlı herkes videolar indirmeler vs, en baba kullandigimiz 500GB, hadi 500'de sen koy 1000GB olsun, 5TB yuvarlama olarak 5000GB demek sen deyince dedim ulan yetmez mi gibisinden de sonra abartı geldi bana da 😄

Benim televizyonda GeForce NOW var saatte 10GB gidiyor. 1080p 60FPS.

1440p 120FPS açsam kaç gider kim bilir.

Kanka bende şöyle oldu Superonline fiber geldi 1 ay sonra Türk Telekom fiber geldi müşteri çalmak için bence bu.
kanka ben 40-45 gündür uğraşıyorum yeni bina altyapi işlerini yapmak için, twitterdan yazmalar, müşteri hizmetlerini aramalar, bölge müdürlüğüne gitmeler vs vs aklina gelecek ger şey... altyapı çekildi, kutu bağlandı, projesi falan çizildi tek bir tane genel merkezden gelecek onay işlemi için bekliyorum boş boş, müşterilerini kaale almiyolar, her işlem bitti bi onay kaldı yoksa ben 24mpbs kullaniyodum tt'den ve memnundum, ama baydı artık 1.5 ay olacak.

Kanka ben 40-45 gündür uğraşıyorum yeni bina altyapi işlerini yapmak için, Twitter'dan yazmalar, müşteri hizmetlerini aramalar, bölge müdürlüğüne gitmeler vs. Aklina gelecek ger şey... Altyapı çekildi, kutu bağlandı, projesi falan çizildi tek bir tane genel merkezden gelecek onay işlemi için bekliyorum boş boş, müşterilerini kaale almıyorlar, her işlem bitti bir onay kaldı yoksa ben 24Mbps kullaniyordum TT'den ve memnundum, ama baydı artık 1.5 ay olacak.

Kanka bize Superonline fiber geçen yaz geldi bu ay bağlandı binalara.

1440p 120FPS açsam kaç gider kim bilir.
ama geforce now dediğin şey sanal bilgisayar üzerinden internet bağlantısı kullanaraktan senin pc'nin acamayacagi oyunları açtırmak, o yiyor olabilir haklısın, ben normal evde kendi pc'mden twitch, youtube, valorant, cs falan her şey kullaniyodum yani o da ramazanda en baba kullandigimiz gecelere kadar 500gb'tı aylık

Geri
Yukarı