Superonline AKK'siz Fiber İnternet

Arakdaşlar merhaba ,

Ekteki 25Mbps Fiber Platin Paket . 89TL AKK yok Upload sınırı yok. Forumda çoğu arkadaş kararsız kalmış internet paketleri arasında. Bu paketi inceleyebilirsiniz.

Ekran Alıntısı.PNG

@adezyon

25Mbps Fiber Platin Paket . 89TL AKK yok Upload sınırı yok. Diye bilgi yazarak paylaşım açmışsın. Yapmış olduğun bilgilendirme yanlış kelime içeriyor.
25Mbps Fiber Platin Paket fiyatı 89 TL doğru.
AKK durumu kalkmış görülüyor doğru.
Upload AKK diye bir şey yok. Tüketiciyi kandırmak için yapılmış yazım olduğu açık. Bu yüzden upload sınırı yok yazımı yanlış.

25Mbps Fiber Platin paketi üzerinden örnekleme ile konuşacaksak eğer;
Download 25 Mbps değerine kadar hizmet verecektir.
Upload 5 Mbps değerine kadar hizmet verecektir.

Netspeed Hiper PRO 75 paketi varken pek düşünülecek paketler değil açıkçası.

@adezyon

25Mbps Fiber Platin Paket . 89TL AKK yok Upload sınırı yok. Diye bilgi yazarak paylaşım açmışsın. Yapmış olduğun bilgilendirme yanlış kelime içeriyor.
25Mbps Fiber Platin Paket fiyatı 89 TL doğru.
AKK durumu kalkmış görülüyor doğru.
Upload AKK diye bir şey yok. Tüketiciyi kandırmak için yapılmış yazım olduğu açık. Bu yüzden upload sınırı yok yazımı yanlış.

25Mbps Fiber Platin paketi üzerinden örnekleme ile konuşacaksak eğer;
Download 25 Mbps değerine kadar hizmet verecektir.
Upload 5 Mbps değerine kadar hizmet verecektir.

Netspeed Hiper PRO 75 paketi varken pek düşünülecek paketler değil açıkçası.

Orayı atlamışım. Upload sınırı 5Mbps haklısın. Bu arada Bahsettiğimiz pakette AKK Yoktu zaten 4 Senedir AKK'siz olarak kullanıyorum. Ben superonline'dan para alan biri değilim. Tüketiciyi kandırmak ibaresini kendine sakla.

Superonline şuanda (altyapısı olan bölgelerde) tercih edilebilecek en iyi ISS dir.

Kesinlikle katılıyorum. Bende 4 senedir kullanıyorum. Huzur var huzur :)
1600, 2000tl arası maaş alan insanlarımız dan her ay internete 230tl verecek adam çok azdır bence :)

230TL Değil 89TL.

Art niyet yok. Küçük İSS devlet rekabet artsın diye bazı indirimler yapıyor. @ProfTech
Net Speed, Türk NET, Millenicom gibi firmaların kullanıcısı sayıları 5-6 milyonları bulunca aynı Türk telekom ve Turkcell gibi fiyatlandırma yapacaklarına emin olabilirsiniz. Müşterisi arttığında devlet indirimleri kesecektir.

Ayriyeten Türk telekom fiyatları erken göstererek en azından diğer firmalara göre cesur davrandı. Devlete ait kablo net sınırsız fiyatlarını, büyük firmaların uygulama ihtimali yüksektir. Rekabet kurulu ayağına bu fiyatları dayatabilirler.
Tarifeler - İnternet | Kablo

Screenshot.png

Şikayet edilmesi gerekenin şirketler olmadığını anlamak için detaylı araştırma yapmanız yeterlidir.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı