Turkcell Superonline AKK'yi Kaldırdı!

Süper Online'a geçicektim ama Türk Telekomun 5 ayı kaldı ve cayma bedeline 500TL İstiyor Süper Online ise 120 TL Karşılıyor. :(

5 Ay için 500 tl isteyemezler yasal bir geçerliliği yok ekteki vidyoyu izlemeni tavsiye ederim. Anladığım kadarıyla taahatlü paket ve taahatsüz kapet arasında 15 20 Tl lik bir fiyat farkı oluyor. Sözleşmenizin bitmesine 5 ay kalmış 12 aylık süreçte farz edelim 2. Ayda caymak istediniz. Sadece 15x2=30Tl cayma bedeli ödersiniz. Eğer 5 ay kalmışsa 15x5=60Tl civarında cayma bedeli ödersiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

5 Ay için 500 tl isteyemezler yasal bir geçerliliği yok ekteki vidyoyu izlemeni tavsiye ederim. Anladığım kadarıyla taahatlü paket ve taahatsüz kapet arasında 15 20 Tl lik bir fiyat farkı oluyor. Sözleşmenizin bitmesine 5 ay kalmış 12 aylık süreçte farz edelim 2. Ayda caymak istediniz. Sadece 15x2=30Tl cayma bedeli ödersiniz. Eğer 5 ay kalmışsa 15x5=60Tl civarında cayma bedeli ödersiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam iyi yazmışsın da benden 500 TL İstiyorlar bu durumu onlara anlatamazsın.

Hocam iyi yazmışsın da benden 500 TL İstiyorlar bu durumu onlara anlatamazsın.
Kardeşim video yu izle adam açık açık anlatıyor. Senden 1000 Tl de isteyebilirler vericekmisin ?
İzle kardeşim vidyo yu adam kanun numarasına kadar söylüyor. Arayacaksın müşteri hizmetlerini benden 500 tl talebiniz var yasal haklarıma göre ödemem gereken tutar 5x15=60 Civarında. Baktın hala zorluk mu çıkarıyorlar giriyorsun abi e devlete Tüketici Hakları Heyetine başvuru yapıyorsun . Devlet onlarla uğraşıyor. Video yu açıp sonuna kadar izlermisin lütfen.

Az önce Torrent ile 5.5 MB/saniye hız aldım, yani 50 megabit internetim hala duruyor kota dolmuş olmasına rağmen. AKK kalktı gerçekten.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı