Superonline altyapısı ile Millenicom kullanmak

Natsu

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
İstanbul'da kayaşehir(başakşehir)'de yaşıyorum, Superonline'da 15Mbps internete 70 TL para veriyorum ve artık değiştirmek istiyorum.
Sizce Superonline altyapısı ile Millenicom kullanmak mantıklı mı? Millenicom'da kronik sorunlar var mı? Millenicom kullanırsam aynı altyapıdaki daha yüksek hızı daha düşük fiyata alacağımdan biraz çekiniyorum bunlardan. Görüşlerinizi bekliyorum.

İstanbul'da kayaşehir(başakşehir)'de yaşıyorum, Superonline'da 15Mbps internete 70 TL para veriyorum ve artık değiştirmek istiyorum.
Sizce Superonline altyapısı ile Millenicom kullanmak mantıklı mı? Millenicom'da kronik sorunlar var mı? Millenicom kullanırsam aynı altyapıdaki daha yüksek hızı daha düşük fiyata alacağımdan biraz çekiniyorum bunlardan. Görüşlerinizi bekliyorum.

Bende Türk Telekom'un altyapısı var ama Superonline kullanıyorum. Sözleşmem bitince TürkNet'e geçeceğim. TürkNet'e bakabilirsin.

TT altyapısı ile Millenicom kullanıyordum Bursa'dayken. 85 Mb verebiliyortdu altyapı en fazla. Millenicom ile 82 alıyordum. Bir ara Netflix'e falan girmiyordu, Şikayetvar'a yazdım sonra çözdüler. Ben gayet memnundum.

Aldınız mı superonline altyapısı ile millenicom? Ben de düşünüyorum kararsız kaldım. Bilgi verebilir misiniz?

Ben Türk Telekom altyapısıyla kullanıyorum. Desteğim 50 ve alabiliyorum. Sıkıntı yaşamadım.

Superonline'a biz ayrılıyoruz dedik ve aramayı sonlandırınca zart diye interneti kestiler... Millenicom'dayız neredeyse 1 aydır, başlarda hız problemi yaşamıştık(bizim bilgisizliğimizden kaynaklı) sonra aradık ve çok hızlı geldi adam(5G olana bağlanmak yetiyormuş fakat biz bilmiyorduk). Kurulum esnasında arıza kaydı geç düşüyor dediler fakat hızlı oldu her şey.

Millenicom'a geçme hazırlığımız 2 hafta sürdü annem sağ olsun (telefonu bir türlü açamadı).

100Mbps olan paketi aldık, 105-108Mbps indirme ve 10-11Mbps yükleme geliyor.

TurkNet geçmeyi düşünmüştüm fakat hızı benim için yeterli değildi, 35Mbps (sonradan 50) ve 6Mbps up verebiliyorlar.

Telefona ROM atan biriyim, ayrıca Telegram botu host ediyorum ve işlerim çok daha kolay hale geldi.

Ha ayrıca tahhüt bitimine az kalınca annemi her Allah'ın günü aramışlardı😂, neyseki bu işleri bana bırakıp onlara ben yokken tek kelime etmemiş.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı