Superonline Bilgisayar İle Bağlanınca İnternetin Yavaşlaması

ihora

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Turkcell Superonline 8 Mbit internet kullanıyorum. Modeme 4 tane telefon bağlanıyor hızda bir sıkıntı yok fakat bilgisayar ile bağlanınca internet aşırı yavaşlıyor. Sadece bilgisayar bağlı olduğunda bile aşırı yavaşlıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

bende de aynı sorun var yazdım bende foruma ama türkçem kötü die 1 gün susturdular sana sorunun çözümünü bulduğumu söylemek için yeni hesap açtım

cFosSpeed Kapat kaldır kapatmak için

Ağ ve paylaşım merkezi/bağdaştırıcı ayarlarını değiştirin/enternet veya wifi hangisi aktif ise üstüne sağ tık özellikler ordan cfosspeed bul kapat eğer öyle bir program yok ise biraz o kısma bakın ismi değişik internete etki edebilecek başka bir programda olabilir.
daha sonra da denetim masası/program ekle kaldırdan cfosspeed yada artık hangi program var ise bilgisayardan dosyalarınıda kaldır daha sonra sıkıntı yaratmasın diye ben temizledim her şeyini sıkıntı yok şuan

bende de aynı sorun var yazdım bende foruma ama türkçem kötü die 1 gün susturdular sana sorunun çözümünü bulduğumu söylemek için yeni hesap açtım

cFosSpeed Kapat kaldır kapatmak için

Ağ ve paylaşım merkezi/bağdaştırıcı ayarlarını değiştirin/enternet veya wifi hangisi aktif ise üstüne sağ tık özellikler ordan cfosspeed bul kapat eğer öyle bir program yok ise biraz o kısma bakın ismi değişik internete etki edebilecek başka bir programda olabilir.
daha sonra da denetim masası/program ekle kaldırdan cfosspeed yada artık hangi program var ise bilgisayardan dosyalarınıda kaldır daha sonra sıkıntı yaratmasın diye ben temizledim her şeyini sıkıntı yok şuan
Öyle bir program ya da yabancı bir şey yok. Kablo ile de kablosuz da bağlansam internet çok yavaşlıyor.

Öyle bir program ya da yabancı bir şey yok. Kablo ile de kablosuz da bağlansam internet çok yavaşlıyor.
bende de aynı şekil di programı kapatıp kaldırınca düzeldi yapacak bir şey yok ama bilgisayarla alakalı bir sorun büyük ihtimal telefonda hız normal bilgisayarda kablolu kablosuz her türlü int hızı yavaş biraz daha bakın denetim masasına felan olmadı son çare format at

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı