Superonline Cayma Bedeli

DreamFn

Decapat
Sevgili arkadaşlar. Benim Superonline'da ki sözleşmem bitti (taahhüt 2 yıllıktı ) ve telefonda beni aradıklarında tekrardan taahhüt uzattım (tekrar 2 yıllık taahhüt). Yaklaşık 3 ay gibi bir süre geçti ve ben şu an başka bir internet sağlayıcısına geçmeyi düşünüyorum. Sizce tahminen cayma bedeli olarak ne kadar bir miktar talep edebilirler? Bilgili arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim.

(Bu arada bu soruyu kendilerine sormak için Superonline müşteri hizmetlerini aradım fakat 1 saat gibi bir süre beklememe rağmen herhangi bir müşteri hizmetlerine bağlanamadım. İlk defa da böyle bir şey oldu.)

Çözüm
2018 Kasım başında Superonline taahhütümü bozdum. 2019 Temmuz ayında bitiyordu. Ayda yaklaşık 160 TL civarı ödüyordum. 450 TL cayma bedeli aldılar. Ne kadar ödeyeceğinizi müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

Cayma bedelini hesaplarken bir tarafta kullandığınız güne kadar olan indirimlere diğer tarafta kalan günlerde kullanacağınız indirimlere bakılır. Kanunen bu ikisi hesaplanıp en ucuz hangisi ise onu ödemeniz gerekir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Güzel cevabın için çok teşekkür ederim. Peki başvuruda bulunabilmem için önce sözleşmeyi feshetmek mi lazım yoksa şuan feshetmeden de başvuruda bulunabilir miyim?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı