Superonline cayma bedelinin bir kısmını karşılar mı?

Yanlış bilgi vermeyelim, ödeme diye bir işlem yok, sen toplu ödeme yapıyorsun ayrıldığın servis sağlayıcıya yeni abone olduğun servis sağlayıcı ise sana fatura kesmiyor cayma bedeli kadar buda rakamda yeni geçtiğin servis sağlayıcının rakamı geçerli oluyor. 👍
Yanlış bilgi vermiyorum. Arayıp kendinde sorabilirsin. Arkadaşım da bu şekilde Superonline a geçti. Prosedür nedir bilemem, aktarılan bilgi cayma bedeli karşılanmasıdır, bizzat müşteri temsilcisinin söylemi budur, bahsettiğiniz toplu ödeme meselesini de ilk defa sizden duyuyorum. Ödeme kelimesine takıldıysan eğer, sonuç olarak senin cebinden cayma bedeli miktarında para çıkmıyor, yani bunu ödemen gerekirken ödemiyorsun. Superonline bunu öder ve ya farklı şekilde karşılar önemli değil, önemli olan senden bu paranın çıkmaması

Ben kesinlikle TurkNet tavsiye ederim. Altyapının desteklediği en yüksek hızı 75 TL ye veriyor. Hem taahhütsüz. Hem de 1 ay bedava. Geçiş işleminde hiçbir ücret ödemiyor, Türk telekomla uğraşmıyor sun. Sen evrakları gönderiyorsun onlar her şeyi hallediyor. Düşünürsen yardımcı olurum.

@turkokan hangi kanunda yazıyor hocam ? Giray yanlış alıntı yapmışım pardon.Bu arada turknet çöp.Kullandım.
Başbakanlık Mevzuatı Geliştirme ve Yayın Genel Müdürlüğü Buradan bakabilirsin. Nakit yada hesaba para ödeme yok, standart en fazla 150-175 Tl yi geçmez oda 1 yada iki fatura karşılığıdır. Buradan nakit para veriyorlar diğen yanlış bilgi veriyor inanmayın. Cayma bedelleri ancak fatura karşılığı işlem görür. ÖRNEK: Turknet'ten - TTnet'e 275 TL cayma bedeli var bunun 125-175 TL olan bölümünü TTNET sana faturalarından düşüyor NOKTA. aradaki farkı eski öperatörüne son fatutaranda ödüyorsun. (Bizzat yaşayan biri olarak söylüyorum.) Son yaşadağım olay ise. Son kullandığım Süperonline yeni adresimde altyapısı olmadığı için. 500 TL olan cayma bedelini yeni ikametgah ile müracaat ettiğimde bedelsiz olarak yeni operatöre ücretsiz geçiş yaptım. Türkiyenin her yerinde böyle. Altyapı varsa ödersin yoksa ödemezsin yada belli bir oranda yeni geçtiğin operatör faturandan düşer ama sen eski operatörüne kalan parayı son kapanış faturanda ödersin.

Son düzenleme:
Arkadaşlar bu gibi konularda eğer kafanızda hala soru işaretleri gitmez ise lütfen o ilçede bulunan tüketici heyetlerine başvurun, ona göre güvenli bir şekilde işleminizi yapın. Çünkü firmaların müşteri hizmetleri kanalları müşteri kaybetmek yada para kaybetmek için değil zararlarını her açıdan minimumda tutmak için her yolu denerler, en önemlisi ise Mutlaka görüşmenizin "SES KAYDI" tutulduğunu unutmayın gerekirse lehinize kullanacağınızı kanunlarda yeri olduğunu bilin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı