Superonline daireye fiber optik kablo çekiyor mu?

zuhntr

Hectopat
Selamlar öncelikle, yeni taşındığım evde mecburiyetten VDSL port olmaması dolayısından TTNET 16 Mbps kullanıyordum. Port gelmesini bekliyordum. Kapıma Turkcell Superonline'den satıcılar geldi, dairede fiber olduğunu söylediler. Şaşırdım bir an. :) Her neyse bir paket seçtim ve Turkcell Superonline düşündüm. 03.10.2020 tarihinde başvurdum, 05.10.2020 tarihinde 09.10.2020 günü için kurulum randevusu aldım. 3 gün sonra kurulum yapılacak fakat merak ettiğim konu: Evde şu an TTNET'in DSL kablosu var, telefon kablosu yani dairede sadece o var; Superonline kurulum işleminde daireye fiberoptik kablo mu çekecek yoksa ankastreden CAT6 ile mi çıkacak? Delme işlemleri vs. yapılacak mı bilen birisi yanıtlar ise sevinirim teşekkürler.
Not: Uçuran fiber kampanyası adlı paketi aldım. 25 Mbps saat, 18.00 ile 06.00 arasında 100 Mbps.

Son düzenleyen: Moderatör:
2015-10-17 22.13.43.jpg

Daireye gelen fiber bu.

Dostum merhaba odana kadar mı çekitler yoksa daireye kadar mı? Bir de şu anda memnun musun kullandığın tarifeden geçmeyi düşünüyorum.

Ücret aldılar mı?

Daire girişi kapısının üstünde kablo varmış zaten, oradan modeme yetişecek kadar uzattılar bir de boşta 10 15MT fazladan bıraktılar. Fiber kablo ek ücret vermedim , modem de tarife fiyatının içinde ek ücret yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı