Superonline desteklenmeyen alt yapım

Aykutay1907

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Yabancı Dil
Merhaba arkadaşlar Superonline ile sözleşme imzaladım 16 mpbs internet için ama henüz açılmadı modem geldi sözleşme imzaladım ama açılmadı.Her neyse Superonline Ttnet ve diğer internet firmaları Turk Telekom'un alt yapısını kullanıyor.Bugün Superonline'den mesaj gelmiş bu mesajda "data ürününüz iptal olduğundan dolayı modemi 7 gün içersinde teslim ediniz" yazıyor.Arkadaşlar Superonline'yi aradım ve konuştum yetkili kişi bana "alt yapınız desteklenmediği için iptal olmuştur otomatik ve sizi 8 mpbs ile devam ettircez" şeklinde söylemde bulundu.Ben zaten şuan TTnet'in 8 mpbs kullanıyorum ve bayağı sıkıldım bu yavaşlıktan.Demin TTnet'i aradım ve alt yapımı sordum.Yetkişi kişi bana "alt yapınız 43 mpbs kadar destekliyor" dedi.Bende TTnetle olan internetimi paket değiştirerek devam etmek istiyorum.Size sorum Superonline iptal olduysa ben modemi götürcem ve Ttnet ile devam edicem.Acaba benden para vs isterlermi sözleşme imzaladım çünkü ve Superonline Türk Telekom'u kullanıyorsa neden alt yapı bana olmadı?
Ve bana TTnet'ten 16 mpbs AKK'si 75+ olan internet paketi önerirmisiniz teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı