Alt yapım aboneliğim devam ettiği halde gitti

Muharrem[TR]

Decapat
Merhaba, Netspeed kullanıcısıyım uzun süredir kullanıyordum. Fiyatına göre de gayet mennundum müşteri hizmetleri de geri dönüyor. Artık kullanmıyormuşum gibi oldu ama hala Netspeed kullanıyorum. Lakin geçenlerde internet çok fazla koptu. Yakınlarda yol çalışması olmuştu. Bunun üzerine kendilerini aradım. Dışarıdaki hattı kontrol edeceklerdi lakin bana bir gün sonra adresimde altyapı gözükmediğini söylediler. Normalde 35 Mbps kullanıyorum fakat modemde 72 Mbps kadar destek gösteriyordu şu an 12 Mbps ve gidiyor geliyor, bağlı ama internet yok demekte sonra var demekte bir böyle bir şöyle yapabilecekleri bir şey olmadığını söylediler. İnterneti iptal edeceklerdi fakat kullanmak istediğimi söyledim çünkü başka çarem yok. İnternetten derslerim var ve düzenli olarak takip ediyorum ve en az 5 ay etmekte zorundayım. Maalesef durumum böyle, son zamanlarda fazla kopma olmaya başladı. Lakin alt yapım aboneliğim devam ettiği halde yok olduğu için destek de verilemiyor. Ne yapabilirim? İnternette biraz baktım. Türk Telekom sorunu çözmek yerine rezalet paketlerini satmaya çalışıyor denmekte. Başına böyle olay gelen, fikri olan varsa yazsın. Yardımcı olmaya çalışan herkese şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar bu sorun nasıl çözüldü hatırlamıyorum ama 2023 yılının 1 ayında tamamen gitti. Sonra gelip tekrardan internet bağladılar. Hizmet numarası vs değişti.

Güncelleme
Arkadaşlar bu sorun nasıl çözüldü hatırlamıyorum ama 2023 yılının 1 ayında tamamen gitti. Sonra gelip tekrardan internet bağladılar. Hizmet numarası vs değişti.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı