Superonline EU sunucularda sabit 150 ping oluyor

safa_xanthe

Centipat
Daha fazla  
100 MB 10 upload Superonline fiber.

Arkadaşlar Superonline'da önceden 50-60 ping aldığım sunucularda son 1 ayda aynı oyun aynı sunucu sabit 150 ping ile oynuyorum.
Ankara'da oturuyorum ve İstanbul'da oturan arkadaşım aynı sunucuda ben 150 ping ile oynarken onlar 50 60 ping ile oynuyor.
Bu sorun son 1 aydır var. Müşteri hizmetlerini aradığımda hiçbir sorun gözükmediğini ama yine de IP'yi değiştirdiklerini söylediler. Ama test ettiğimde değişen hiçbir şey olmadı. Düzelmediğini söylediğimde de sorun gözükmediği için yapabilecek başka bir şey olmadığını söylediler.

Bütün sunucularda böyle değil. 50-60 ile oynadığım sunucularda var. Arkadaşlarımla Rocket League oynarken 50 60 ping ile oynadığım sunucular var ama başka sunucularda arkadaşlarım 50-60 alırken benim 150 ping aldığım sunucularda var. World War Z oyununda da durum aynı. CS:GO'da aynı. 50 60 ile oynadığım sunucu var ama 100 ping ile oynadığım sunucuda var.

Bunun sebebi ne olabilir? 2-3 ay öncesine kadar böyle bir sorun yoktu. Tavsiyeniz var mı? Müşteri hizmetlerini 3-4 kere aradım ve ellerinden gelen başka bir şey olmadığını söylediler.

jpg.12png.png
jpg.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı